Kurie Zodiako ženklai labiausiai linkę apsėsti savo buvusiuosius partnerius

(1)

Jie gali žinoti šiek tiek per daug apie savo buvusias meiles.

6 Jautis

Jaučiai iš prigimties yra itin ištikimi, todėl sustiprėja jų poreikis žinoti, ką veikia jų buvusieji, nesvarbu, ar nuo išsiskyrimo praėjo mėnuo, ar penkeri metai.

Šis Žemės ženklas linkęs sekti buvusius meilužius - nuo pirmųjų meilių iki atsitiktinių romanų - dažnai vien dėl nostalgijos, o ne dėl ko nors negero.

"Jaučiai nori žinoti, kas esate po išsiskyrimo, ar ką nors susiradote, ar kaip leidžiate laiką", - sako Emily Newman, "Best Of Psychic Reader" astrologė ekspertė.

"Meilė ir santykiai Jaučiams yra didžiuliai gestai, todėl tai, kad kažkas tokio ypatingo jiems taip greitai atimama, gali būti sukrečiantis dalykas. Todėl jie bus apsėsti vien tam, kad jus prisimintų."

5 Mergelė

Mergelės garsėja nesaugiomis ir nerimastingomis asmenybėmis, todėl jos muš save, kai joms nutinka kas nors negatyvaus, ypač išsiskyrimas.

"Mergelės, beveik visiška priešingybė Taurei, iš prigimties yra tokios savikritiškos, kad išsiskyrimą priima kaip neigiamą savo pačių atspindį", - sako "Mystic Sense" astrologė Rachel Clare.

"Šis ženklas kankinsis dėl visų dalykų, kuriuos padarė ne taip, ir dėl to, kad galėjo padaryti daug daugiau, kad išsaugotų santykius, nors iš tikrųjų kai kuriems dalykams tiesiog nėra lemta tęstis."

Dėl šio žemės ženklo chroniško pergyvenimo "neretai Mergelės imasi įkyriai naršyti po savo buvusiųjų socialinius tinklus".

4 Vandenis

Šis protingas ir kūrybingas ženklas turi ir dvasinę pusę. Jie dažnai tiki tokiais dalykais kaip sielos draugai ir likimas, todėl, kai santykiai nesiklosto taip, kaip jie norėjo, gali tapti šiek tiek apsėsti.

"Oro ženklai į gyvenimą žvelgia per tokią unikalią prizmę ir paprastai turi dvasingumo elementų", - sako Clare.

"Dėl savo dvasinių polinkių Vandeniai gali stipriai įsimylėti žmones, nes mano, kad kiekvienas žmogus yra jų sielos draugas. Dėl šios priežasties Vandeniai gali labai prisirišti prie buvusiųjų ir nuolat norėti sužinoti, ką jie veikia."

Galima drąsiai teigti, kad palūžusios širdies Vandenis dabar slenka prisiminimų taku, kad prisimintų ir pagalvotų apie tai, "kas būtų, jeigu būtų".

3 Liūtas

Liūtams patinka būti dėmesio centre ir jie klesti nuo momentinio pasitenkinimo. Kai išgyvena išsiskyrimą, jie dažnai tikrina savo ex'ų socialinių tinklų paskyras, kad įsitikintų, jog jie yra tikrieji išsiskyrimo laimėtojai. Juk jie yra "spindinčios Zodiako žvaigždės", - sako Klara.

"Liūtų pasitikėjimo savimi mąstysena dar labiau persikelia į Liūtų pasimatymų gyvenimą, nes jie mano, kad buvusiajam neįmanoma pereiti prie geresnių dalykų", - aiškina ji.

"Šiam įžūliam ugnies ženklui viskas yra konkurencija, todėl dėl tokio savininkiškumo Liūtai tikriausiai tikrins savo buvusiųjų socialiniuose tinkluose, kad įsitikintų, jog jie nėra nustumti į šalį."

2 Žuvys

Žuvys yra beviltiškos romantikės, kurios dažnai neįtikėtinai įsimyli visus, kurie joms rodo užuojautą ir meilę. Būdami vienas emocingiausių ir jautriausių Zodiako ženklų, jie sunkiai gyvena toliau, kai turėtų tai daryti.

Kai santykiai nutrūksta, šis vandens ženklas linkęs stebėti savo buvusįjį, tikėdamasis, kad vieną dieną galės jį susigrąžinti.

"Žuvis valdo Neptūnas, iliuzijų ir svajonių planeta, - sako Klara.

"Tai reiškia, kad jos dažnai susitelkia į tai, kas galėjo būti, o ne į karčią realybę. Trumpai tariant, jiems reikia išmokti nustoti apgailėtinai persekioti savo buvusįjį ir žvelgti į šviesesnę ateitį."

1 Skorpionas

Skorpionai mėgsta meilę, ir ar galite juos kaltinti? Šis didelės širdies ženklas greitai įsimyli iki ausų, bet taip pat itin sunkiai paleidžia.

Turėdami galimybę pasekti, kur yra buvęs mylimasis, jie imsis to iš karto, todėl yra labiausiai tikėtinas Zodiako ženklas, apsėstas buvusio mylimojo.

"Šis paslaptingas, intensyvus vandens ženklas, kai kalbama apie tuos, kurie jam rūpi, yra valdingas ir įnirtingai saugo", - sako Clare.

"Jie pasiryžta bet kam, kad apsaugotų partnerį. Tai gali sukelti tam tikrų problemų, kai neišvengiamai įvyks išsiskyrimas."

Kadangi išsiskyrimas Skorpionams gali sukelti tokias stiprias emocijas, jie gali užsisklęsti kalbėdami apie savo buvusįjį su visais, kas tik nori klausytis.

Kartais jie gali net nesuvokti, kad valandų valandas slankiojo po savo buvusios meilės "Instagram" puslapį, kol netyčia "pamėgsta" ką nors iš 2017 m. Ups!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder