L. Kazlauskienė apie jos ir Petro skirtumus: didelis darbas gyventi su skirtingo auklėjimo žmogumi

Visiems puikiai žinomas šeiminis estrados duetas Liveta ir Petras Kazlauskai galėtų būti tikras tvirtos santuokos pavyzdys. Net ir metų pradžioje žiniasklaidoje pasklidus gandams apie byrančius santykius, pora greitai juos paneigė. Visgi Liveta pripažįsta, jog per ilgus bendro gyvenimo metus būta įvairiausių nesutarimų, tačiau jeigu tikrai myli žmogų, sugebi prisiderinti prie jo skirtumų.

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus žadino ir į kulinarijos pasaulį pasinerti kvietė kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“.

Dėl šalyje įvesto karantino, siekiant laikytis visų saugumo reikalavimų, projektą kurianti prodiuserinė kompanija „TV Topas“ pakoregavo laidos konceptą ir joje į azartišką dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo stojo ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage.

Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras teko kviestinei žvaigždei, kuri, įvertinusi abu patiekalus, išrenka jai skanesnį.

Tryliktojo laidos sezono namais tapusioje „Vokė-III“ salono virtuvėje šeštadienio rytą užvirė azartiška kulinarinė dvikova, mat šefai, artėjančių Šv. Velykų proga, gamino kitokius šventinio stalo užkandžius: Ilona ruošė ispaniškų tapų lėkštę, o Dilanas kepė azijietiškus „spring rolls“ suktinukus su rūkytos vištienos įdaru.

Gurmaniškų šedevrų įvertinti atvyko estrados pažiba, šeimyninis duetas – Liveta ir Petras Kazlauskai.

Pavyzdine pora neretai vadinami dainininkai atvirauja, jog judviejų požiūris į gyvenimo būdą ne visuomet sutampa. Petras jau ne vienerius metus propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir grūdinasi itin drąsiais metodais – rudenį maudosi šaltame ežere, o žiemą – neria į eketę.

Pasak Livetos, Petras kiekvieną šeštadienio rytą pradeda lauke užsipildamas kibirą ledinio vandens, tad prie tokių jo pomėgių, jai tenka prisitaikyti ir virtuvėje.

„Kalbant apie mitybą, stengiuosi gaminti tokius patiekalus, kurie tiktų ir man, ir jam. Bet kuomet atsibosta, būna, jog pasigaminu tik sau, o jau Petras gali valgyti arba nevalgyti. Didelis darbas yra gyventi šeimoje su skirtingo auklėjimo ar požiūrio žmogumi, tačiau jeigu myli – tai ir deriniesi“, - laidoje atviravo Liveta.

Dainininkai pasakojo, jog karantino laikotarpis nemenkai pakenkė muzikinei veiklai, tačiau viltingai tikisi, kad atšilus orams ir atėjus vasarai, vėl galės sugrįžti į sceną ir džiuginti klausytojus pamėgtomis dainomis.

„Jau sulaukiame užsakymų vasarai, miestelių, kaimelių šventėms. Norisi, kad kuo greičiau pasibaigtų karantinas, mat mums nesvarbu, kur dainuoti, svarbu, kad būtų klausytojų“, - pasakojo Petras.

Tačiau, nors koncertai ir renginiai sustoję, pora kūrybiškumą išnaudoja kitoms veikloms – Liveta ėmėsi kurti gėlių puokštes, kurios netruko sulaukti gerbėjų simpatijų. O norėdami nustebinti savo pirkėjus, pora sugalvojo ir užsakymų pristatymą paversti mažu koncertu.

„Per pirmąjį karantiną mano dukterėčia, gyvenanti Airijoje, pradėjo kurti dirbtinių gėlių puokštes. Kilo mintis ir man išbandyti šią veiklą. Vos tik pasidalinau pirmaisiais rezultatais socialiniuose tinkluose, pasipylė prašymai ir užsakymai.

Tuomet Petras pasiūlė, jog ir jis galėtų prisidėti prie šios veiklos, jog puokštes pristatytume kartu su muzika ir dainomis“, - apie naują užsiėmimą laidoje pasakojo Liveta.

Liveta ir Petras Kazlauskai  © TV3 nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder