Labiausiai globojantis Zodiako ženklas, anot astrologų

Skaitykite ir sužinokite profesionalių astrologų nuomonę apie labiausiai globojančius Zodiako ženklus:

6 Ožiaragis

Žmonės, priklausantys Ožiaragio ženklui, puoselėja netradiciniu būdu. Gali atrodyti, kad tai keistas pasirinkimas, nes jie garsėja kaip buldozeriu stumiantys kitus iš kelio, kad pasiektų savo tikslų, tačiau toks iniciatyvumas gali padėti augti ir kitiems.

Pasak astrologės ir "Nuit Astrology" įkūrėjos Jill Loftis, Ožiaragiai "ugdo per struktūrą, taisykles ir žinojimą, ką daryti beveik bet kokioje situacijoje".

Šių žemės ženklų drausmė ir tėviška energija gali išlaikyti kitus ant žemės ir padėti jiems greitai sutvarkyti reikalus.

Jei jums reikia motyvacijos siekiant naujos svajonės, Ožiaragiai padės ją įgyvendinti.

5 Svarstyklės

Svarstyklės yra puikios klausytojos ir iš prigimties geba puoselėti santykius.

"Nesvarbu, ar tai būtų meilužis, draugas, ar verslo partneris, Svarstyklės yra linkusios sutelkti dėmesį į kitų poreikius ir lengvai siūlo savo pagalbą bei paramą", - sako Loftis.

Šie žmonės gerai bendrauja, jiems būdinga kalbėtis ir pažinti kitus. Net po vieno pokalbio su šiais oro ženklais bet kuris žmogus jausis pasirūpinęs savimi.

4 Žuvys

Jei jums reikia emocinės paramos, į šį vandens ženklą verta kreiptis, nes jie garsėja savo pažeidžiamumu ir gebėjimu pajusti, ką jaučia kiti.

"Ugdymo jausmas ir ketinimas yra tokie stiprūs, ir šis ženklas puikiai moka su jumis pasėdėti, išklausyti ir pasakyti poetiškų dalykų, kad pasijustumėte maitinami iš vidaus", - dalijasi Ryanas Marquardtas, astrologas ir "Ryan's Astrology" įkūrėjas.

Jie paprasčiausiai negali nepadėti aplinkiniams.

3 Mergelė

Šiems ženklams globojant atsiskleidžia "Mergelės vizija", nes jie skiria didelį dėmesį detalėms ir puikiai skaito situacijas. Būdami žemės ženklas, jie yra įžeminti ir linkę labiau rūpintis žmonėmis materialiai, galvoja, kaip pagerinti savo sveikatą ir darbinę veiklą.

"Mergelėms kliūna, kad jos pernelyg griežtai kritikuoja, tačiau jos moka atidėti šiuos vertinimus į šalį, kai mylimą žmogų reikia puoselėti", - aiškina Marquardt.

"Net jei Mergelės manys, kad labai suklydote, jos neleis jums to suprasti, o vietoj to patars ir palaikys taip, kad jausitės neįtikėtinai naudingi", - priduria jis.

2 Jautis

Būdami žemės ženklas, Jaučiai yra labai žemiški ir ištikimi, todėl jie yra puikus žmogus, į kurį galima atsiremti, kai reikia.

Jie taip pat turi natūralų instinktą padėti kitiems augti ir klestėti (o tai dažnai susiję su paguodos maistu ar vynu!).

"Jautis simbolizuoja vaisingumą, o rūpinimasis yra jo dalis", - aiškina Loftis.

Šie žmonės ne tik skatina žmonių vystymąsi, bet ir yra natūralūs augalų augintojai, intuityviai žinantys, kaip padėti augalams klestėti.

Todėl nenustebkite, jei jų namuose bus daug žalumos.

1 Vėžys

Be abejonės, Vėžiai užima pirmąją vietą dėl to, kad yra labiausiai puoselėjantis Zodiako ženklas.

Jie paprastai siejami su motinos įsikūnijimu, ir tai matyti iš to, kaip jie rūpinasi kitais.

"Vėžiai kruopščiai kuria savo mėgstamų žmonių šeimą ir skiria savo laiką, energiją ir išteklius šiai glaudžiai bendruomenei", - sako Marquardt.

Šis vandens ženklas duos vėl ir vėl, tačiau jiems taip pat reikia jaustis mylimiems ir gerbiamiems mainais.

Tokios globojančios energijos negausite iš jokio kito ženklo, todėl geriausia pasilikti tuos Vėžius savo gyvenime ir pasirodyti jiems, kai ateis laikas, kai jiems to reikės.

rupintis-kitais

GALBŪT, JŪS TAI PRALEIDOTE:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder