Laivu – ir į kiną, ir į restoraną ant vandens?

Atostogaudami lietuviai vis dar labiausiai ieško ramaus poilsio gamtoje prie vandens telkinio. Tai iliustruoja ne tik naujausi tyrimai, bet ir nenusileidžiantis termometro stulpelis. Ar Lietuvoje pakanka vietų, kur galima atsigaivinti ir pasimėgauti pramogomis ant vandens? - skelbia portalas LRT.lt.

„Skaidrios irklentės, SUP polo, dirbtinė tropikų liūtis, burbulinė vonia medyje, pripučiamas plaustas upe, vandens sala, pažintiniai takai, į kuriuos reikia pasiimti maudymosi reikmenis...

Nuo Elektrėnų marių iki Kudirkos Naumiesčio, nuo Neries iki puikių Žemaitijos ežerų. Lietuva tikrai turtinga patirtimis ant vandens“, – įsitikinusios žurnalistės Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė ir Gerda Butkuvienė.

Pasak jų, lietuviškas pajūris yra ne guminis, tad ši vasara – galimybė atrasti tūkstančius šalies ežerų, upių, tvenkinių bei, žinoma, pamarį.

Tai – alternatyva visiems, ieškantiems atgaivos vandens stichijoje ir naujų kelionių atradimų.

„Auksinis maršrutas kateriu po Pamarį trunka valandą. Per ją galima idealiai pasimėgauti lietuviška Venecija Minge, lelijų plantacija garsėjančia Kniaupo įlanka, kurioje kaip tik dabar peri kragai, Ventės ragu, Pervalkos ir Uostadvario švyturiais, Mirusiomis kopomis.

Plaukimą galima paįvairinti stotele maudynėms, restoranams ant vandens ar net kinui Klaipėdoje.

Žinoma, keliauti vandeniu galima ir kelias dienas“, – tinklalaidėje „Nepasėdos“ atskleidė kapitonė Monika Dobrovolskytė.

Archyvų nuotr.

Nepasėdos / LRT nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder