Laurynas Suodaitis – apie karjerą, šeimos verslą ir gyvenimą gimus sūnui: su Viktorija esame kaip uola

Neretai nutinka taip, kad vyrai atsiduria savo garsių bei sėkmingų moterų šešėlyje ir tampa žinomi tik dėl to, kad jų partnerės ryškiai žiba viešojoje erdvėje. Tačiau Viktorijos Siegel-Suodaitės sutuoktinį Lauryną Suodaitį galima laikyti išimtimi.

Jį socialiniame tinkle „Instagram“ seka dešimtys tūkstančių žmonių, vertinantys ne tik žinomą vardą, bet ir vyro santūrumą, išmintį bei verslumą.

Tai tik įrodo – už stiprios moters stovi dar stipresnis vyras.

Kokia jo sėkmės istorija, kaip sekasi vystyti e. parduotuvę ir kodėl bendras šeimos verslas negali sugriauti santykių ar užgožti džiaugsmo gimus sūnui, pasakoja pats L. Suodaitis.

Sėkmei vien idėjos nepakanka

Paklaustas, kokias savo asmenines savybes šiandien vertina labiausiai, L. Suodaitis išskiria profesinę patirtį, rašoma pranešime spaudai.

Turimos politikos, finansų ir verslo žinios lėmė sėkmingą karjerą, kurioje buvo įvairiausių veiklų: nuo draudimo ir investicijų valdymo iki pramonės automatikos.

„Šiandien mano pagrindinė veikla – e. parduotuvės vystymas.

Į šį verslą nėriau norėdamas karjeros pokyčių. Ieškojau naujos veiklos ir sutikau pagelbėti Viktorijai įkurti jos prekės ženklo e. parduotuvę.

Viskas prasidėjo palengva, tačiau verslas netruko įgauti neplanuotą pagreitį, todėl ir toliau užsiimu jo valdymu, strategija, plėtros įgyvendinimu.

Taip pat turiu papildomų veiklų – konsultuoju verslo klausimais, dalijuosi patirtimi, kurią sukaupiau kitose sferose. Greta vystome ir papildomus šeimos verslus“, – pasakoja L. Suodaitis.

Iššūkius pavertė galimybėmis

Tačiau, kad ir kokie sėkmingi būtų verslas ir karjera, L. Suodaitis pabrėžia – jo gyvenimo prioritetas yra šeima. Tai ypač svarbu dabar, kai sutuoktiniams gimė sūnus Laurynas.

„Jo atėjimas į mūsų šeimą išties pakeitė gyvenimą. Tai – neišvengiama, nes su Viktorija mažiausiai norime po kelerių metų gailėtis, jog praleidome gražiausiais šio pagausėjimo akimirkas.

Tam ruošėmės ilgai ir atsakingai, pasidarėme reikiamus namų darbus.

Nežinau, ar tai galima pavadinti atsikvėpimu, ar šiokiu tokiu lūžiu vystant verslą.

Tačiau iš anksto planavome pokyčius, komandos atsakomybių perskirstymą, kompetencijų praplėtimą.

Taip efektyviau paskirstome savo laiką tarp verslo bei šeimos ir geriau įvertiname, kaip iš tiesų veikia procesai“, – teigia L. Suodaitis.

Visgi, jo teigimu, jau aišku viena – viskas, ką daro kartu su žmona, santykius ne ardo, o priešingai – šį ryšį stiprina. Mat, anot L. Suodaičio, sutuoktiniai visada turėjo apsibrėžę savo stipriąsias puses ir siekė jomis pasinaudoti.

„Abu su Viktorija turime skirtingas darbines ir gyvenimiškas patirtis.

Jos mums leidžia matyti daug platesnį vaizdą. Dažnai girdime, kad šeimos verslas tampa iššūkiu ne tik profesinei veiklai, bet neišvengiamai daro įtaką santykiams, kiekvieno asmenybės augimui.

Tačiau mums tai yra pranašumas, nes galime vienas kitą dar geriau pažinti.

Todėl labai vertinu mūsų bendrą veiklą, nes ji – kaip uola: tik dar labiau stiprina mūsų santykį, bendrystę, pasitikėjimą ir artumą“, – reziumuoja L. Suodaitis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder