Lieknėjimo metodas tinginiams: metame svorį gulėdami ant sofos!

Šis lieknėjimo būdas tinka tiems, kurie neužsiima energingomis treniruotėmis. Atsikratyti nereikalingų kilogramų galima masažuojant biologiškai aktyvų tašką. Taip pat padės ideomotorinio akto fenomenas, naudojamas sporte ir astronautų treniruotėms.

Daug žmonių svajoja numesti kelis kilogramus svorio, tačiau jiems neužtenka valios laikytis dietos ar užsiimti sportu. Kito būdo jie nežino.

Kaip sulieknėti be alinančių treniruočių?

Antsvorio paprastai atsiranda dėl dažno persivalgymo, todėl pirmoji metodikos dalis bus skirta klausimui, kaip sumažinti apetitą. O tai padaryti galima masažuojant biologiškai aktyvų tašką, kuris kontroliuoja pasisotinimo centrą, tiksliau du simetriškus taškus prie pat ausų.

Kad surastumėte tuos taškus, reikia, priglaudus pirštus šalia ausų, kelis kartus nuleisti apatinį žandikaulį žemyn ir pakelti. Aktyvus taškai bus kaip tik toje vietoje, kur pajusite, kaip žandikaulio galai juda iš vienos vietos į kitą.

Tuos taškus reikia masažuoti po 2–3 minutes prieš valgį. Prispauskite tuos taškus dviem pirštais (smiliumi ir didžiuoju) ir atlikite sukamuosius judesius. Taip sumažinsite savo apetitą.

Archyvų nuotr.


Valgymas © 123rf.com

Dabar pereikime prie sporto. Manote, kad treniruotis galima tik sporto salėje? Klystate. Fizinius pratimus galima daryti bet kur, net gulint ant sofos ar sėdint prie kompiuterio. Ir čia nėra jokios mistikos, tik paprastas ideomotorinio akto fenomenas, kuriuo naudojasi sportininkai ir astronautai.

Terminas „ideomotorinis judesys“ kilęs iš graikiško žodžio „idea“ (idėja, vaizdinys) ir lotyniško „motor“ – sukeliantis judesį. Tai yra, įsivaizduojant vaizdinį, įvyksta atitinkamų raumenų grupių susitraukimas ir žmogus atlieka nevalingą judesį.

Mokslininkai atliko daug tyrimų su sportininkais, kurių fiziniai pratimai yra tapę automatiški. Sportininkai turėjo įsivaizduoti savo įprastus judesius, o mokslininkai tuo metu fiksavo raumenų susitraukinėjimo elektrinius signalus.

Buvo nustatyta, kad visų tiriamųjų raumenys susitraukinėjo, priklausomai nuo sporto rūšies, kuria jie užsiėmė.

Tuo fenomenu galime pasinaudoti ir mes.

Nuspręskite, kurioje kūno vietoje norėtumėte nusikratyti nereikalingo riebalinio sluoksnio ir ištreniruoti raumenis. Toliau reikės užsiimti fiziniais pratimais, bet tik tiek, kad jūsų kūnas gerai įsimintų atitinkamus judesius.

Archyvų nuotr.
 

Tinginystė © www.needpix.com

Pavyzdžiui, jeigu norite sustiprinti pilvo presą, rinkitės pratimus pilvui, o jeigu norite užsiauginti bicepsus, atlikite pratimus, skirtus rankoms. Išsirinkite pradžioje pačius paprasčiausius pratimus ir kartokite juos tol, kol juos pradėsite daryti automatiškai.

Jūsų kūnas turi įsiminti, kas vyksta atliekant tuos pratimus. Paskui galėsite juos daryti bet kada ir bet kokioje vietoje, neatlikdami fizinių judesių, tik įsivaizduodami juos ir atgamindami jų sukeliamus pojūčius. Kūnas reaguos lygiai taip pat, kaip atliekant realius pratimus.

Tie, kurie moka kontroliuoti savo sapnus, gali iš vakaro užprogramuoti save treniruotėms per miegus.

Kai nuspręsite, kad pasirinktus fizinius pratimus jau atliekate automatiškai ir galite pereiti prie ideomotorinių judesių, pirmą kartą pasistenkite, kad tuo metu aplinkui būtų tyla ir jums niekas netrukdytų. Atsigulkite, atsipalaiduokite ir įsivaizduokite, kad atliekate savo fizinius pratimus, pajuskite, kaip įsitempia ir susitraukia raumenys. Jeigu nepavyks to pajusti, tai pasitreniruokite dar kurį laiką realiai.

Kaip matote, jokios magijos čia nėra, tik truputis žinių. Lieknėti ant sofos galima, tačiau ir čia reikia tam tikrų reguliarių pastangų.

Žinoma, ideomotorinio akto efektą galima panaudoti ne tik metant svorį, bet ir įtvirtinant bet kokį sąlyginį refleksą ar naujus įgūdžius, todėl drąsiai taikykite šį metodą.

Lieknėkite su malonumu!

Archyvų nuotr.
 

Liesėjimas © www.needpix.com

Šaltinis: Consultante.ucoz.com  

Sidebar placeholder