Lietuviams užburiančios gražuolės iš Ukrainos turi ne vieną reikalavimą ir dėl meilės padarytų viską (7)

Didžioji TV3 ir Go3 naujiena, romantiškiausias vasaros projektas, kuris padovanos nepamirštamą meilės romaną keliems išrinktiesiems, „Meilė be sienų“, vis sparčiau artėja prie starto. Tarptautinis projektas, kuris suvienys Ukrainą ir Lietuvą, jau netrukus sujungs antrosios pusės ieškančius žmones.

Lietuviai vaikinai jau įrodė, kad čia susitikti su merginomis jau nekantrauja – vos per 2 savaites projekte sudalyvauti panoro virš  700 lietuvių.

Kai kurie jų net pripažino, jog svajoja sutikti tokią moterį, kurią galėtų vesti. O kokios yra merginos?

Jas projekte sudalyvauti ves panašios svajonės. Merginos iš Ukrainos – taip pat skirtingos ne tik amžiumi, bet ir savo vidumi, nors visų jų išvaizda – vienodai užburianti.

Vis dėlto tiems, kuriems pavyks užkariauti jų širdis, nusišypsos neįtikėtina laimė – tą jos žino ir pačios.

Į projektą atvykstančios merginos iš lietuvių tikisi tikrai daug. Jos trokšta, kad vyrai iš Lietuvos primintų tikrą idealą – merginos neslepia svajojančios apie sportišką, prisižiūrintį tiek pat, kiek ir jos, rūpestingą šeimos vyrą, kuris ne tik mylėtų vaikus, bet, kartu su jomis, gebėtų į gyvenimą žiūrėti viena kryptimi.

Vis dėlto jos atviros – ne ką mažiau svarbi ir aistra, kitaip su antra puse sutarti nepavyks…

Vienoms projekto dalyvėms vyrų išvaizda nerūpės, o kitos konkrečiai teigia galinčios įvardinti net ir jų profesiją.

Kai kas iš merginų svajos apie prabangias dovanas kasdien, o kitos tikins, kad kuo puikiausiai save išlaikyti gali ir pačios – joms tiesiog norėtųsi žmogaus, kurį būtų galima apdovanoti savo meile.

Jei pavyktų tokį sutikti – ištekėti jos galėtų nors ir rytoj.

Archyvų nuotr.

Projekto „Meilė be sienų“ dalyvė / Organizatoriai

Tačiau lietuviai nė neįsivaizduoja, ko sulauks… Į projektą atvyks ir Ukrainos socialinių tinklų žvaigždė, kuri „Instagram“ turi sukaupusi net 753 tūkst. sekėjų. Ironiška, tačiau gražuolei nepatinka pažintys internete, o ar vyras jai tinkamas, mergina galėtų pasakyti vos per kelias valandas.

Tačiau ne visos tokios drąsios. Merginos, kurios laiko save šeimos žmonėmis, pripažins, kad jų gyvenimai jau pažymėti ir skyrybomis.

Dar viena projekto dalyvė užsimins ir apie gyvenimą pakeitusią tragediją, o kitos vis dar ieško savęs – gal antra pusė padės tai padaryti greičiau?

Tarptautinis TV3 ir Go3 projektas „Meilė be sienų“ nuo liepos pradžios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos, tikros meilės ištroškusiais dalyviais.

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – jau nuo liepos pradžios per TV3 ir Go3!

Nesamonės rodys vau ieško vyro iš lietuvos nemokančios lietuviškai..... Jūs prigalvojate visada nesamones tai reikėjo rodyti per lnk negadinti tv3 kanalo žiūrėti kaip jos vaidins maivisis ko nebūna savo šalyja daro gėda
Justina, 2021-06-21 17:40
Kad ukrainiečių merginų reikalavimai ne visad protingi, kaip draugės jos tikrai draugiškos, bet vyro vietoje tokios nesirinkčiau, gal ir gerai, kad aukštai pasikėlę ,bet ....
Pastebėjau, 2021-06-15 00:37
reikėtų atleisti tam nevispročiui komentatoriui "klaipėda", bet kažko mano širdis neleidžia to daryti. Įdomu, kkia dabar mėnulio fazė?
Lyg ir , 2021-06-14 14:42
Sidebar placeholder