Lietuvos „antivakseriai“ putoja: mūsiškį išmetė iš bažnyčios!

(5)

Ne visi Lietuvos katalikų bažnyčios dvasininkai, nepaisydami popiežiaus Pranciškaus raginimų, skleidžia melus apie vakcinas prieš COVID-19. Socialiniuose tinkluose kilo didžiulis „antivakserių“ pasipiktinimas, kai vienas jų buvo išvarytas iš Berčiūnų bažnyčios, Panevėžio rajone.

„Panevėžio kapelionas antivakserius išvaro iš bažnyčios!“ – savo feisbuko paskyroje pasiskundė vienas veikėjų Kazys Grabys, buvęs kandidatas savivaldos rinkimuose.

Pasak jo, spalio 31 d. prieš mišias jis užėjo į Berčiūnų bažnyčios zakristiją suderinti referendumo parašų rinkimą, tačiau kapelionas Virginijaus Veilentas jį apšaukė „antivakseriu“ ir išvarė.

„Kapelionas grąsinančiu tonu pareiškė, kad jokių antivakseriškų propagandų čia daugiau nebeleis.

Man pranešus, kad atėjau visai kitu klausymu, po šv. mišių dėl Referendumo parašų rinkimo, buvau nutrauktas ir ant manęs perpykusiu tonu pareiškė, kad nebūs daugiau čia ir jokių referendumų parašų rinkimų, o pamokslo metu jis perspės tikinčiuosius, kad niekur niekas nesirašinėtų ir parodęs pirštu į duris ant manęs išrėkė: ,,lauk iš čia“.

Nors norėjau atlikti Konstitucinę pareigą, tačiau kapeliono buvau pažemintas, paniekintas ir išvarytas iš bažnyčios bei iš šv. Mišių“, – ašarojo K. Grabys (kalba netaisyta – red. past.). Šis jo pareiškimas sulaukė didelio „antivakserių“ palaikymo.

Tikėtina, kad K. Grabys bandė rinkti parašus siekdamas sumažinti reikalingą referendumui inicijuoti parašų kartelę nuo dabar esančių 300 tūkst. iki 100 tūkst. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder