Liucija Nanartavičiūtė, Aleksandras Makejevas

„Lietuvos balsas. Kartos“ duete pasirodys A. Makejevas: ar mokytojai patikės, kad už jų nugarų – legendinis atlikėjas?

Šį sekmadienį LNK ekranuose vėl tęsis naujo projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ aklosios perklausos. Išskirtiniame pirmą kartą pasaulyje pristatomame formate į sceną lipa ne pavieniai atlikėjai, o muzikos suvienyti skirtingų kartų atstovai: tėvai ir vaikai, mokytojai ir jų mokiniai ar tiesiog muzikuojantys kolegos. Vienas tokių pasirodymų – legendinio Aleksandro Makejevo ir jo kolegės, miuziklo aktorės Liucijos Nanartavičiūtės duetas.

Organizatorių nuotr.

„Lietuvos balsas. Kartos“.  LNK

Itin produktyvus etapas

A. Makejevas televizijos projektuose matomas retai, tačiau tai nereiškia, kad televizijos gyvenime jis nedalyvauja: be muzikos, plataus spektro kūrėjas taip pat rašo scenarijus serialams, serialams kuria ir temines dainas.

„Kažką rašau kiekvieną dieną, o po dainą – bent kartą per savaitę. Žinoma, tikrai ne visos dainos pasiekia klausytoją, kai kurios lieka kaip savotiški šaržai, kai kuriuos lieka tobulinimui.

Na, o kai nerašau dainų sau, rašau dainas kitiems atlikėjams, rašau scenarijus televizijai, rašau knygas vaikams – ko tik nerašau, – šypsosi A. Makejevas.

– Kokia tokio įkvėpimo ir produktyvumo paslaptis?

Turbūt per daug metų pagaliau sukaupiau tiek patirties, kad tikrai turiu, ką pasakyti. Pasiektas toks aukso vidurys: darau, ką noriu, mėgaujuosi gyvenimu.“

Dalyvauti įkalbėjo talentinga kolegė

Dar vienas kūrybinis projektas šiame įkvėpimo kupiname atlikėjo etape – duetas „Lietuvos balsas. Kartos“ scenoje kartu su miuziklų aktore L. Nanartavičiūte.

„Tai buvo Liucijos idėja: ji pasiūlė dalyvauti, galvoju: o kodėl gi ne. Pasakiau: būsiu tavo instrumentas, gali iš manęs lipdyti, ką nori, žiūrėsim, kas išeis“, – pasakoja Liucijai jau ne vieną dainą parašę A. Makejevas.

„Susipažinome, kai Aleksandras ieškojo moteriško balso, vadinamojo „pridainavimo“ keliems projektams.

Nusiunčiau ir nelabai tikėjau, kad pavyks, tačiau Aleksandras pasikvietė pabandyti – pavyko.

Labai džiaugiuosi bendradarbiavimu su juo – jis yra labai šiltas, paprastas žmogus, su kuriuo smagu dirbti ir yra ko pasimokyti“, – pasakoja Liucija.

Duetas neslepia, kad šis kūrybinis projektas galbūt netgi taps Liucijos debiutiniu albumu. „Liucija turi labai stiprų, unikalų balsą. Nors ji vengia tokio gretinimo, lyginčiau netgi su Inga Valinskiene.

Pamaniau, kad būtų įdomu jai parašyti daugiau dainų“, – sako Aleksandras. Ir nors Liucija prisipažįsta seniau vengusi dainuoti lietuviškai, padedant Aleksandrui, ji atrado visai kitokį priėjimą.

„Lietuviškai dainuoti yra nelengva – labai intymu.

Tačiau Aleksandro rašomo dainos kažkuo kitokios: pabandžiau ir visai „prilipo“, žiūrėsim, kas bus toliau“, – intriguoja Liucija.

Projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ aklosiose perklausose Aleksandras ir Liucija atliks Aleksandro dainą.

„Nežinau, kas iš to išeis, – per 30 metų pirmą kartą esu tokiu amplua“, – juokiasi A. Makejevas ir priduria, kad jam svarbiausia – neužgožti scenos partnerės.

„Na, o aš bandysiu išsaugoti visą dainos esybę, tik pridėsiu savo prieskonių“, – apie planą scenoje sufleruoja Liucija.

Organizatorių nuotr.

Ar mokytojai supras, kad už jų nugarų – scenos grandas A. Makejevas? LNK žiūrovai tai sužinos jau šį sekmadienį 19.30 val., per LNK televiziją žiūrimiausiame TV projekte visoje šalyje – „Lietuvos balas. Kartos“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder