„Lietuvos talentų“ nugalėtojas E. Kerpė – apie gyvenimo pokyčius po projekto

Jau visai netrukus, pavasarį, į televizijos ekranus sugrįš išskirtinius gebėjimus turinčių žmonių projektas „Lietuvos talentai“. Populiariausias pasaulyje talentų šou vėl ieško unikalių žmonių.

Scenoje laukiami įvairiausių talentų atstovai, o pagrindinis projekto prizas – ne tik šlovė, bet ir 10 tūkst. eurų. Tapti TV3 šou dalyviu yra labai paprasta – tereikia užpildyti anketą.

Tai, kad dalyvavimas šou atneša geriausią patirtį, gali paliudyti ir 2019 m. „Lietuvos talentai“ nugalėtojas, šokėjas Edgaras Kerpė.

Iki projekto hiphopo pasaulio čempionatuose laurus skindavęs šokėjas po TV3 televizijos laidos sulaukė pripažinimo ir mūsų šalyje.

Šiuo metu E. Kerpė turi daugybę mokinių, veda seminarus visoje Lietuvoje bei teisėjauja čempionatuose. Šokėjas savo hobį pavertė darbu, nešančiu jam tik malonumą.

Dalyvavimą „Lietuvos talentuose“ E. Kerpė prisimena kaip puikią patirtį. Hiphopo, „freestyle“ ir „litefeet“ šokėjas juokiasi, kad prieš pasirodymą interviu pasakė, kad atėjo nugalėti.

Ir nors tai nuskambėjo kaip pokštas, šiems žodžiams buvo lemta išsipildyti.

Dalyvaudamas projekte E. Kerpė išlipo iš savo komforto zonos ir scenoje pasidalino pasirodymais jautriomis temomis.

Jausmingai pateiktos gatvės šokių improvizacijos sužavėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus.

„Į projektą ėjau norėdamas parodyti save bei pasidalinti sukaupta patirtimi. „Lietuvos talentai“ –labai gera platforma parodyti, ką tu moki geriausiai.

Prieš šou žmonės manęs nežinojo, nors 4 kartus esu laimėjęs pasaulio čempionatą, garsinau Lietuvą šokių pasaulyje.

Projekte mane pamatė didesnė auditorija, pradėjo kviesti į muzikinių klipų filmavimus, televiziją, koncertus“, – vardija žinomas šokėjas.

Pasirodžius „Lietuvos talentuose“ E. Kerpė ne tik tapo žinomas, bet ir pripažintas. Daugiau žmonių kreipėsi į jį norėdami išmokti šokti, patobulinti savo įgūdžius.

E. Kerpės mokiniai jį projekte palaikė ypatingai – negailėjo savo balsų, važiavo gyvai stebėti mokytojo pasirodymų.

„Mokiniams skiriu daugiau laiko nei sau. Gal todėl jie mane taip palaikė“, – kalba treneris.

E. Kerpė projekte iškovojo 10 tūkst. eurų. Kaip teigia, uždirbtus pinigus jis investuoja į save ir savęs tobulinimą šokių srityje.

Todėl laimėtą sumą taip pat leido šokėjų seminarams, kelionėms, stovykloms. „Nemėtau pinigų į dešinę ar kairę. Stengiuosi leisti protingai.

Mano prioritetai nėra materialūs dalykai“, – šypsosi pašnekovas.

Planuojantiems savo pasirodymą „Lietuvos talentų“ scenoje, E. Kerpė pataria būti savimi bei nebandyti įsijauti į svetimą vaidmenį.

„Nesidėkite kaukių, būkite tokie, kokie esate. Kuo labiau parodykite savo talentą, pasiruoškite pasirodymą“, – sako projekto nugalėtojas.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder