Liveta ir Petras Kazlauskai – apie meilužius ir kas kam po padu: jei vyras eina į šoną, moteris nėra gera žmona

(1)

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Livetą ir Petrą Kazlauskus. Pora ne tik estrados scenoje, bet ir gyvenime skaičiuoja jau trisdešimtus santuokos metus. Daugelis dueto gerbėjų žavisi ne tik Kazlauskų dainomis, bet ir jų tarpusavio šiltais santykiais, laiko idealia šeima. Patys atlikėjai tikina, kad per jų bendro gyvenimo metus yra nutikę visko.

Tiesa, apie skyrybas abu niekada rimtai negalvojo, o ir į kairę nebuvo pasukę. Tai reiškia, pasak Livetos, kad jie vienas kitam yra geri vyras ir žmona.

„Aš taip galvoju ir dažnai kitoms moterims sakau, jeigu paklausia mano patarimo, kad santykiuose nėra vieno kalto.

Tikrai moteris nėra gera žmona, jeigu vyras einą į šoną, o jeigu moteris eina į šoną, tai tas vyras nėra geras“, – įsitikinusi Liveta. Ji taip pat priduria, kad meilužiai nėra jau taip blogai, jeigu norima sužadinti mylimojo jausmus.

„Dažnai sulaukiu gerbėjų žinučių per socialinius tinklus.

Ir, žinokit, jeigu matau, kad Petro emocijos man slopsta, aš tada jam paskaitau tas žinutes. Jeigu parašė vyresnio amžiaus gerbėjas, aš dar surandu kokio jaunesnio bičiuko nuotrauką ir parodau“, – juokdamasi atvirauja Liveta.

Savo ruožtu Petras pripažįsta, kad žmona tikrai turi ne vieną ištikimą gerbėją, bet pavydo scenų dėl to nekelia. O ar dažnai nusileidžia Livetai per konfliktus ir kaip reaguoja į kalbas, kad esą yra jai po padu?

„Nuoširdžiai myliu žmogų, tai kaip aš jam nenusileisiu“, – šypsodamasis sako Petras. Abu atskleidžia, kad laikosi vienos auksinės taisyklės, kuri padeda jiems išlikti kartu.

„Pas mus yra tokia tvarka – kai mudu susipykstam, iš namų nei vienas, nei kitas negali išvažiuot. Durys yra užrakintos ir aiškinamės tol, kol viską iki galo išsiaiškinam“, – sako Liveta.

Kaip jiedu susipažino? Kodėl Petras santykių pradžioje nuslėpė, kad yra vedęs? Taip pat išgirsite, kaip Liveta išgelbėjo savo vyrui gyvybę, o šis – Livetos dukrai Ingridai.

Abu dėl to vadina vienas kitą angelais sargais ir sako, kad pats likimas juodu suvedė. Kazlauskai prisimins, kokį kuriozą teko patirti per vestuves ir atskleis, kodėl iki šiol nėra susituokę bažnyčioje. O ar vis dar norėtų?

„Aš jau turiu viziją, kaip viskas atrodys“, – laidoje prisipažįsta Liveta.

Visą interviu su Liveta ir Petru Kazlauskais žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder