Liveta Kazlauskienė parodė savo mamą: it du vandens lašai

Estrados dainininkės Livetos Kazlauskienės namuose – šventė. Balandžio 19-ąją jos mamai sukako 81-eri.

Archyvų nuotr.

Valerijai Paulauskienei šiandien sukako 81-eri. Jos dukra Liveta pasidalijo archyviniais mamos kadrais, kuriuose matyti, jog jos it du vandens lašai.

Kiek anksčiau L. Kazlauskienė pasakojo, jog jos mamos Valerijos Paulauskienės gimimo dieną paminėjo per Velykas.

Primename, kad kiek anksčiau L. Kazlauskienė yra pasakojus apie save vaikystę bei mamą.

Vaikystėje Liveta mamą džiugindavo gėlėmis arba smulkmenomis.

„Netoliese būdavo miškelis, priskindavau įvairių gražių gėlių, padarydavau puokštelę.

Taip pat padarydavau kažkokį karpinį, – pasakojo moteris. – Kai buvau šiek tiek vyresnė, tais laikais būdavo sunku kažką gauti, bet nupirkdavau mamai kažką vis tiek.

Eidavau pas draugių tėvus, klausdavau, ar turi darbo, nes norėdavau užsidirbti, kad galėčiau mamai nupirkti kažką mielo.

Nupirkdavau visokius kvepaliukus ar lūpdažius ir Rygos. Dar siuvinėdavau, nerdavau vąšeliu – kažką sugalvodavau ir būtinai su sese jai tai įteikdavom, padainuodavom dainą.“

Moteris patikino, kad su mama ji yra labai artima. Kiekvieną rytą, vos pabudusi jai paskambina ir pasiteirauja, kaip ši išsimiegojo.

Taip pat elgiasi ir Livetos dukra Ingrida.

„Tik pramerkiu akis – iš karto skambinu savo mamai. Man labai svarbu žinoti, kaip laikosi mama. Ingrida daro taip pat“, – pasakojo atlikėja.

L. Kazlauskienė atskleidė, kaip ją vaikystėje su Mamos diena  sveikindavo dukra. Pasirodo, moteris turi išsaugojusi visus Ingridos Kazlauskaitės dovanotus piešinius: „Ji piešdavo piešinukus, būtinai dar užrašydavo atvirtę. Kad ir kreivai, šleivai, bet tai būdavo labai miela.

Visada stengdavosi savo rankomis padaryti kažkokią dovanėlę.“

Liveta atskleidė, kad mokykloje nebuvo pirmūnė.

Tuo metu buvo penkiabalė pažymių sistema, o jos pažymiai vidutiniškai svyruodavo tarp 3 ir 4.

Kaip sako pati dainininkė, jai tikslieji mokslai nesisekė –labiau prie širdies būdavo dailės pamokos, o iš kai kurių netgi mėgdavo pasprukti.

„Iš muzikos pamokų aš stengdavausi pabėgti – iki šiol nepažįstu natų“, – netikėtai prisipažino atlikėja.

Moteris pasakojo, kad mokyklos laikais ji vis prieštaraudavo mokytojai, manydavo, kad ši nori viską tik sugadinti. „Atrodė, kad mokytoja nejaučia tiek, kiek aš jaučiu tos emocijos.

Man svarbu perteikti emocijas, o ne sudainuoti taisyklingai natą. Norėjau, kad žmonės mane pajustų.“

Tiesa, moteris mokykloje nebuvo itin drąsi. Tačiau dabar džiaugiasi, kad visko ją išmokė jos vyras Petras. „Jis yra mano gyvenimo mokytojas“ , – pabrėžia ji.

Jau nuo mažų dienų Livetą domino muzika. Ji savo miestelyje organizuodavo koncertus, vesdavo renginius, gamindavo pakvietimus.

Jau tada koncertuose atlikėja ir šokdavo, ir dainuodavo. Be šios veiklos ji uoliai stengdavosi nuvykti ir į žinomų atlikėjų pasirodymus.

„Mano miestelyje buvo toks klubas, į kurį atvažiuodavo Ala Pugačiova. Aš nuo mažens į jį bėgdavau, būdavau nuolatinė lankytoja“, – juokėsi ji.

Vis dėlto mokykla jai asocijuojasi tiek su linksmais, tiek ir su liūdnesniais dalykais. Žinoma moteris prisiminė vieną incidentą, dėl kurio jai teko netgi šokti pro langą.

„Vieną kartą po pamokų mane mokytoja paliko mokykloje. Ji mane pamiršo ir užrakino kabineto duris. Pamenu, buvo šalta žiema, didelės pusnys…

Aš laukiau kol kažkas grįš ir mane išleis, bet tai taip  ir nenutiko.

Pasižiūrėjusi į laikrodį supratau, kad jau greit mano paskutinis autobusas namo. Aš nusprendžiau iššokti pro langą, o po langais buvo krūmeliai. Tiesiai ant jų ir nukritau…“

Tęsdama pasakojimą ji prisiminė, kad tąkart susibraižė visas kojas, o kitą dieną gavo ir pylos ir iš mokytojos. „Sekančią dieną mane ji pastatė stovėti į kampą. Klausė, kodėl palikai langą atidarytą, kuomet taip šalta lauke? 

Aš jai atsakiau, kad iššokusi pro langą juk negalėjau jo uždaryti. Tuomet mokytoja suprato, jog paliko mane užrakintą klasėje...

Po mano šios frazės ji taip nuraudo iš gėdos“ , – juokėsi Liveta.

Liveta Kazlauskienė parodė savo mamą: it du vandens lašai

Archyvų nuotr.

Liveta Kazlauskienė parodė savo mamą (nuotr. asm. archyvo)

Archyvų nuotr.

Liveta Kazlauskienė prabilo apie Velykas (nuotr. asm. archyvo)

Archyvų nuotr.

Liveta Kazlauskienė (nuotr. facebook.com)

Archyvų nuotr.

Liveta Kazlauskienė (nuotr. facebook.com)

Archyvų nuotr.

Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė (D. Kondrato nuotr.)

Archyvų nuotr.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder