M. Šalčiūtės poelgis nustebino: „Nežinau, ar aš taip galėčiau“

(2)

Neseniai mačiau per žinias reportažą, kaip žinoma socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė prie Seimo dalyvauja „Tušti narvai“ proteste prieš žiaurų elgesį su gyvūnėliais, auginamais kailių fermose.

 

Seimo nariai taip raginami balsuoti už kailių fermų draudimą.

Kai pamačiau žinomą merginą, atnešusią savo 1000 eurų vertės kailinius, net žagtelėjau! 

Kažkaip garsios ir dailios merginos nuo seno tik ir puošiasi, puikuojasi prabangiais kailiais, o ne juos mėto. Nuo Marilyn Monroe iki Kim Kardashian.

Ir nieko čia keisto. Net aš turiu kailinius. Tiesa, pirktus iš antrų rankų, todėl tais laikais kainavusius gal 500 litų.

Jaunystės laikų dovana sau kažkelinto ten gimtadienio ar tai Kalėdų proga.

Ir ką, kabo tie kailiniai spintoje 15 metų jau, porąkart apsirengiau. Nes pačiai jie kelia nemalonias asociacijas. Aš net mėsos nebevalgau.

Šalčiūtė taip pat prisipažino, kad pirko kailinius dar žalioje jaunystėje iš nežinojimo, o dabar negalinti žiūrėti į tą drabužį, dėl kurio krito nekalti gyvūnėliai.

Todėl ji savo prabangius kailinius ir atnešusi prie Seimo vykusios akcijos orgnizatoriams, kurie panaudos apdarą akcijoms ir protestams. Nu kokia šaunuolė Monika!

Nežinau, ar aš taip galėčiau ir man ranka nesudrebėtų – nors man tikrai gaila žvėrelių, bet gaila ir pinigų, išleistų tiems kailiniams! 1000 eurų!

Gulės manieji kailiniai spintoje turbūt dar 15 metų, kol nesugalvosiu, ką su jais daryti. 

Bet manau, kad būtent dėl M. Šalčiūtės poelgio akcija atkreipė dar didesnį visuomenės dėmesį ir galbūt dar daugiau žmonių susimąstė apie beprasmę gyvūnėlių žūtį.

Ir jei kažkas turimų senų kailinių neišmes, tai bent jau gal atsisakys pirkti naujus!

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder