Makiažo gudrybės: atrodyk stulbinančiai be didelių pastangų!

Kiekviena moteris nori atrodyti graži, ir šiandien tai tikrai įmanoma: parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairių kosmetikos priemonių, kurios gali padėti jums paryškinti veido bruožus ir paslėpti tam tikrus trūkumus.

Makiažas neretai vadinamas visagaliu, kuris net ir pilką pelytę gali paversti tikra princese.

Paprastos makiažo gudrybės gana dažnai gali daryti tikrus stebuklus, tad išbandykite jas – tai tikrai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi.

Ilgos viliojančios blakstienos

Jei blakstienas pirmiau papudruosite biria pudra, ir tik vėliau jas dažysite tušu, blakstienos atrodys ilgesnės ir išraiškingesnės.

Padengti blakstienas pudra galite ir prieš tepdamos antrą blakstienų tušo sluoksnį.

Rekomenduojama blakstienas dažyti trimis sluoksniais: tepant pirmą sluoksnį, dažykite blakstienas nuo pagrindo iki galiukų, antrą sluoksnį tepkite nuo vidurio iki galiukų, o trečiuoju sluoksniu ryškinkite tik blakstienų galiukus.

Ilgai išliekantys lūpų dažai

Nors makiažas neretai išsilaiko gana ilgai, tačiau ne visada tą galima pasakyti apie lūpų dažus.

Jei norite, kad lūpų dažai ar lūpų blizgis laikytųsi ilgiau, pasidažykite lūpas, tuomet  nusausinkite lūpas popierine servetėle, ir tuomet tepkite antrąsluoksnį.

Dar viena makiažo gudrybė – lūpų dažų arba blizgesio dengimas skaistalais.

Padažytas lūpas padenkite skaistalais, ir tai padės ilgiau išlaikyti sodrią lūpų spalvą.

Ryškūs ir tvarkingi antakiai

Kad antakiai atrodytų ryškesni ir tvarkingesni, jums reikės... vizitinės kortelės. Pridėkite ją prie antakio taip, kad antakio linija sutaptų su kortelės briauna. Naudokite antakių pieštuką arba paryškinkite antakius pasirinktos spalvos šešėliais.

Patartina ne tik patamsinti antakius, bet  taip pat pašviesinti odą aplink antakį. Galite naudoti šviesius vokų šešėlius arba iliuminatorių.

Šios makiažo gudrybės tikrai padės sukurti tobulą makiažą.

Didelės išraiškingos akys

Jei negalite pasigirti didelėmis išraiškingomis akimis, jums gali pagelbėti kelios paprastos gudrybės. Apatinį voką ir vidinį viršutinio voko kamputį patartina paryškinti baltu pieštuku arba šviesiais šešėliais.

Apatinio voko vidinį kamputį patamsinkite rudu pieštuku arba rudais šešėliais. Viršutines blakstienas parieskite specialiu rietikliu, dažykite blakstienas tušu trimis sluoksniais.

Nepersistenkite ryškindamos apatines blakstienas: pakaks padažyti tik jų galiukus. 

Viršutinį voką iki pusės dažykite šviesia spalva, pereidamos prie tamsesnės.

Putlesnės lūpos

Sakote, vienintelė išeitis – botulinas? Tikrai ne. Atminkite, kad šviesiomis spalvomis padažytos lūpos atrodys didesnės nei padažytos tamsiomis.

Pirmiausia padenkite lūpas šviesiais lūpų dažais, tuomet lūpas dažykite norima spalva: stenkitės, kad lūpų kraštai ir centras išliktų šviesiausi.

Bendri grožio patarimai

Jei norite paryškinti skruostikaulius, priešais veidrodį įtraukite skruostikaulius ir bronzine pudra paryškinkite po jais atsiradusius įdubimus. Tuomet plačiai nusišypsokite, ir skaistalais perbraukite nuo iškiliausios vietos iki pat smilkinio.

Statistika rodo, kad didžioji dalis moterų nėra patenkintos... savo nosimi, ir dažnai norima ją pasiaurinti.

Čia galima išsiversti ir be plastikos chirurgo įsikišimo: optiškai pasiaurinti nosį nėra taip sudėtinga: padenkite veido odą kremine pudra, nosies centrą brūkštelėkite pora tonų šviesesne kremine pudra.

Ši gudrybė padės optiškai susiaurinti nosį.

Jei ryte paakiai būna patamsėję, tam galite pasiruošti jau iš vakaro. Į šaldymo kamerą įdėkite du arbatinius šaukštelius (taip, perskaitėte teisingai).

Juos uždėkite ant paakių: metalas suaktyvins kraujotaką, ir atrodysite žvalesnė.

Patartina du kartus per dieną naudoti paakių kremą, ir greitai maskuoklis nebebus reikalingas – pakaks makiažo pagrindo.

Šios paprastos makiažo gudrybės leis jums visada atrodyti gražia, ir visai nesvarbu, kur eitumėte – į darbą ar į vakarėlį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder