Marilyn Monroe aukcione - paslėpti lobiai, įskaitant šeimos paslapties įrodymą

Gerbėjus ir kolekcininkus, kurie tikisi turėti dalelę Marilyn Monroe istorijos, sudomins naujausias asmeninių daiktų, kadaise priklausiusių žvaigždei, aukcionas.

Gruodžio mėnesį "Julien's Auctions" surengs gyvą suknelių, makiažo, knygų ir kitų daiktų aukcioną, kuriame kai kurių daiktų kainos turėtų siekti net 80 000 JAV dolerių.

Tačiau tarp drabužių ir grožio priemonių yra vienas daiktas, kuris ypatingai susijęs su Monroe gyvenimu prieš jai tampant Holivudo žvaigžde.

Aukcione bus parduodamas Monroe biologinio tėvo atvirukas.

Šis daiktas ypač išsiskiria tuo, kad visai neseniai paaiškėjo nauja aplinkybė, susijusi su anksčiau ginčytina mirusios ikonos tėvo tapatybe.

M. Monroe neaugo kartu su savo tėvu.

Monroe gimė Norma Jeane Mortensen motinos Gladys Pearl Baker šeimoje. Prieš priimdama sceninį vardą, ji naudojo motinos vyrų Mortensenų ir Bakerių pavardes.

Monroe motina turėjo romaną su vyru, pas kurį dirbo, Čarlzu Stenliu Giffordu, ir ilgą laiką buvo įtariama, kad jis yra Monroe tėvas.

Pasak knygos "Marilyn Monroe: The Private Life of a Public Icon" autorius Charles Casillo (per "Daily Mail"), Bakeris pasakė Monroe, kad Giffordas yra jos tėvas, kai ji buvo vaikas, ir parodė jai jo nuotrauką.

"Jis buvo paslaptis, fantazija, - rašo Casillo.

"Tai buvo vyras nuotraukoje, su kuriuo ji buvo susijusi.

Norma Džein visą gyvenimą ieškos šio vyro kituose, norėdama jį pažinti, mylėti, aistringai trokšdama, kad jis mylėtų ją atgal."

Neseniai buvo įrodyta jos tėvo tapatybė

Šių metų pradžioje išleistame dokumentiniame filme "Marilyn, jos paskutinė paslaptis" ("Marilyn, Her Final Secret") pateikiami įrodymai, kad Giffordas buvo Monroe tėvas.

Atliktas Monroe plaukų sruogos ir Giffordo prosenelės seilių DNR tyrimas. Filmo režisierius Fransua Pomesas (Francois Pomès) "Variety" sakė:

"Labiausiai mane sujaudino Giffordo šeimos reakcija, kurią pribloškė šie nenuginčijami įrodymai."

Gifford parašė Monroe sveikinimo atviruką

Nors viešai nepatvirtinta, kad Giffordas buvo Monroe tėvas jai gyvai esant - arba kad jie bendravo, - teigiama, kad jiedu susitiko, kai ji gulėjo ligoninėje, ir tuomet jis jai įteikė sveikimo atviruką.

Kortelėje, kuri bus parduodama aukcione, išspausdintas tekstas:

"Šis linksmas pasveikimo raštelis yra specialiai skirtas pasakyti, kad daug minčių ir linkėjimų taip pat yra su tavimi kiekvieną dieną."

Virš žinutės Stenlis Giffordas parašė: "Brangioji Marilyn", o apačioje pridūrė: "Taip pat ir maža maldelė" ir pasirašė: "Stenlis Giffordas, Raudonosios uolos pieno ūkis, Hemetas, Kalifornija".

Teigiama, kad Monroe prisiminė susitikimą su Giffordu

Julien's Auctions pranešime spaudai aiškinama, kad Monroe pusseserės Berniece Baker Miracle ir Berniece dukros Mona Rae Miracle knygoje "My Sister Marilyn, A Memoir of Marilyn Monroe" rašoma, kad Monroe prisiminė, jog tėvas ją aplankė ligoninėje

Pasak Miracles, Monroe kartą pasakė: "Pirmą kartą, kai pamačiau tėvą, gulėjau ligoninėje ant nugaros.

Žiūrėjau į jį, tyrinėjau jo veidą ir bruožus, ir pamačiau, kad mama man sakė tiesą, kad jis yra mano tėvas".

Tai gali reikšti, kad Giffordas įteikė atviruką Monro ligoninėje.

Kortelė buvo užklupta netikėtai

Giffordo atvirutė buvo pastebėta, kai Monroe istorikas Scottas Fortneris peržiūrinėjo kitus daiktus.

"Atviruką aptikau visiškai atsitiktinai, kai ruošiau asmeninį Marilyn archyvą aukcionui "Julien's Auctions", - pasakojo Fortneris, rašo "People".

"Tai vienintelis žinomas dokumentuotas Monroe ir Giffordo santykių įrodymas, kuris išsprendžia paslaptį, ar ji pažinojo savo biologinį tėvą ir ar palaikė su juo ryšį."

Tikimasi, kad kortelė bus parduota aukcione už 2 000-3 000 JAV dolerių ir bus aukciono "Julien's Auctions" ir "TCM Present" dalis.

Jis vyks gyvai internetu ir asmeniškai gruodžio 17 ir 18 d.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder