Mažiausiai išprusęs Zodiako ženklas: jo nepavadinsi elegantišku

(4)

Šių neišprususių žmonių nepavadinsi elegantiškais:

6 Mergelė

Nors perfekcionistės Mergelės gali atrodyti susitvardžiusios, taip yra tik tada, kai jos visiškai kontroliuoja situaciją. Vos tik jos to nepajunta, jų santūrus fasadas greitai išblėsta.

"Būdamos nerimastingas žemės ženklas, valdomas kruopštaus Merkurijaus, Mergelės paprasčiausiai nemoka elgtis ramiai ar pasiduoti tėkmei", - aiškina "Mysticsense" astrologė Rachel Clare.

O kalbant apie materialius dalykus, "lengvabūdiška prabanga joms dažnai nepatinka, nes ji gali būti išlaidi", - pažymi garsenybių astrologas ir horoskopų sudarytojas Kyle Thomas. Jie dvejos dėl pirkinių, net jei tai jiems patinka, nes jų praktiškoji pusė mieliau taupytų.

5 Vėžys

Vėžių rafinuotumo stoka yra tiesioginis jų jautrios prigimties rezultatas.

"Kadangi Vėžiai yra labai emocionalūs ir reaktyvūs žmonės, jiems nesvetimas dramatiškas bėgimas iš įvykio vietos arba viešas klyksmas, kai jų jausmai įžeidžiami", - perspėja Clare. Jie viską taip giliai jaučia, kad praranda savo reakcijų kontrolę.

Šis Zodiako ženklas taip pat vadinamas globėjišku namų šeimininku.

"Vėžius valdo Mėnulis, kuriam svarbiausia yra komfortas, o ne rafinuotumas ir prabanga", - aiškina Thomas. Jie nešokiruos jūsų savo vyno pasirinkimu, bet pagamins mėgstamą patiekalą ir įteiks jums jaukią antklodę.

4 Vandenis

Vandeniai nesiruošia lankytis geriausioje maitinimo įstaigoje ar žaviausiose atostogose. Vietoj to jie dalyvaus vietos protesto akcijoje arba naršys po biblioteką ieškodami naujos knygos.

"Vandeniai yra fiksuotas Oro ženklas, o tai reiškia, kad jie yra ir dideli, gilūs mąstytojai, ir labai užsispyrę, kai kalbama apie jų įsitikinimus", - sako Clare.

"Tai reiškia, kad šiam humanitariniam ženklui negali būti nieko nepatraukliau, nei vaikščioti po verslo renginius ir šmėžuoti tarp turtingų ir garsių žmonių."

Tačiau nepainiokite neišprusimo su intelekto stoka. Vandenis laikomas protingiausiu Zodiako ženklu ir yra "gana atsiskyrusi, analitiška ir intelektuali asmenybė", - pažymi Thomas.

3 Žuvys

Šį vandens ženklą galima sutikti pasidengusį dažais, kai jis dirba prie naujausio meno projekto arba įsitaisiusį ant sofos, kad pabėgtų nuo pasaulio.

"Nors tai nereiškia, kad šis ženklas yra grubus ar neelegantiškas, tai reiškia, kad Žuvys turi visiškai unikalią energiją", - aiškina Clare.

"Dalyvavimas prašmatniuose renginiuose ir bendravimas su elitu neišpildo jų sielos". Tačiau atrasti naują menininką ar iš naujo apmušti kėdę - taip.

Šis ženklas taip pat nelabai rūpinasi, ką galvoja kiti.

"Jei Žuvys pasineria į savo emocijas, jos mažiau dėmesio skiria įvaizdžio pateikimui, nes gali atrodyti ir jaustis prislėgtos", - sako Thomas.

Jie išeis iš namų su dažais išteptu kombinezonu ir šlepetėmis nesuvokdami, kokie netvarkingi atrodo.

2 Dvyniai

Šis linksmas, ekstravertiškas ženklas gali lengvai pritapti bet kur, nesvarbu, ar tai būtų vietinis baras, ar nakvynės namai kitoje šalyje.

Jiems taip patinka bendrauti su naujais žmonėmis.

"Jei Dvyniai mokėtų prikąsti liežuvį, jie galbūt būtų pakilę aukščiau Zodiako reitinge", - šmaikštauja Klara. Jie papasakos gėdingiausią savo paslaptį ir smulkiai atpasakos praėjusios nakties laukinius žygdarbius.

Nepadeda ir tai, kad jie gyvena tam, kad apkalbinėtų, todėl dažniausiai atsiduria pačiame vaikiškos dramos epicentre. Taigi, nors jie gali būti susipažinę su naujausiomis tendencijomis ir kelionių kryptimis, jų veiksmai tikrai nėra rafinuoti.

1 Avinas

Kaip ir Dvyniams, Avinams rafinuotumo trūksta dėl jų elgesio, o ne skonio. Šie išoriškai agresyvūs lyderiai nebijo išsakyti savo nuomonės, nesvarbu, kur jie būtų ir su kuo.

"Dėl jų neslepiamo požiūrio į gyvenimą Avinas vakarienės svečiui gali išrėžti netinkamų komentarų ir sukelti nemažai triukšmo", - įspėja Clare.

Thomas sako, kad tai ypač aktualu, jei suaktyvėja jų temperamentas.

"Kai jie būna užsidegę, gali būti šiek tiek šiurkštūs." Avinai taip pat žinomi dėl savo nebrandumo, dūsauja grupės aplinkoje ir nesustoja prieš nieką, kad pasiektų savo. Sakytume, kad pykčio priepuolių mėtymas yra gana neišprusęs.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder