Meghan Markle pusseserė pareikalavo iš jos 75 000 dolerių

Samantha Markle, Sasekso hercogienės tėvo Thomaso Markle'o vyresnioji dukra, iš savo garsios giminaitės reikalauja 75 000 dolerių. Tiek ji įvertino moralinę žalą, kurią patyrė iš Meghan per interviu su Oprah Winfrey 2021 m. kovą, praneša "Hello".

 

Pasak advokato Peterio Ticktino, Meghan savo pusseserei padarė "didelę žalą", nes užsiminė, kad Samanta pasikeitė pavardę atgal į Markle tik tam, kad pasipelnytų po to, kai pati Meghan pradėjo susitikinėti su princu Harry.

Vyresnioji Markle tvirtina, kad tai, ką pasakė jos pusseserė, sukėlė jai "pažeminimą, gėdą ir neapykantą visame pasaulyje".

Samanta taip pat įsižeidė, kad Meghan sąmoningai melavo apie tai, kad šeimoje augo kaip vienintelis vaikas.

Samantha Markle ir Meghan Markle

"Meghan surengė kampaniją, kuria siekė apšmeižti ir sugriauti savo sesers ir jos tėvo reputaciją bei patikimumą, kad palaikytų ir populiarintų melagingą pasakojimą "nuo purvo iki princo", kurį [Meghan] sukūrė apie savo gyvenimą karališkajai šeimai ir pasaulio žiniasklaidai", - sakė Samanta.

Savo ruožtu Meghan Markle advokatas Michaelas Kampas yra įsitikinęs, kad Samantha neturi pagrindo pateikti ieškinį dėl šmeižto.

Jis tvirtina, kad Samanthos ir jos advokato teiginiai buvo "akivaizdžiai įžeidžiantys jo klientę", ir pareikalavo nutraukti bylą.

"Ne dėl kiekvieno tariamo įžeidimo reikia bylinėtis, ir šiuo atveju tai yra teisinga. Ieškovė nesutinka su pačios Meghan įspūdžiais apie jos vaikystę augant, tačiau tai nėra tinkama tema teismui", - mano jis.

Advokatas mano, kad Meghan pagal Pirmąją pataisą turi teisę reikšti savo nuomonę "ir net kritikuoti".

Jei byla bus nagrinėjama toliau, tiek princas Haris, tiek Meghan turės įrašyti priesaikos pareiškimą.

Teisėja Charlene Honeywell pasiliko sau sprendimą, tačiau sakė, kad jai "sunku" išsiaiškinti, kaip pagal Floridos įstatymus kunigaikštienė gali būti apkaltinta dėl tariamai šmeižikiškų teiginių paskelbimo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder