Mergina dvigubai sumažino savo svorį ir tapo fitneso trenere: kaip jai tai pavyko

Didžiosios Britanijos dienraštis „Daily Mail“ pasakoja apie 26 metų Nicolette Harper iš Auksinės pakrantės transformaciją. 2016 m. ji išvyko į universitetą kitame mieste. Ten mergaitė valgė tik greitąjį maistą. Bent du kartus per dieną Nicolette valgė greitojo maisto restoranuose „McDonald’s“ ir „Dominos Pizza“. Tai buvo savotiška priklausomybė.

Savo pasirinkimą ji aiškino pigiu maistu. „Manoma, kad sveika mityba nėra brangi, bet taip nėra. Kai bandote pavalgyti lauke, salotos gali būti brangesnės nei mėsainiai ar panašūs patiekalai. Pigiau nusipirkti picą už 5 dolerius nei salotas už 15 dolerių. Taip ir padariau“, – sako Nicolette.

Pamažu mergina priaugo iki 100 kilogramų. Kai svoris ėmė neigiamai veikti jos savijautą ir gyvenimą, ji nusprendė pakeisti mitybos įpročius. Ji laikėsi griežtos dietos, bet tai nepadėjo.

Šešias dienas per savaitę ji ribojo savo maisto kiekį, o septintąją dieną, kai jos mitybos režimas leido išsilaisvinti iš griežtų taisyklių, ji valgė daugiau greito maisto.

Galiausiai ji kreipėsi į dietologą. Specialistas griežtai neribojo Nikoletės mitybos, o tiesiog apskaičiavo, kiek kalorijų ji turėtų suvartoti per dieną. Ji galėjo pati pasirinkti, ką valgyti.

Ji nusprendė nesuvartoti daugiau kalorijų, nei jai priklauso per dieną. Taip ji galėjo subalansuotai maitintis, neatsisakydama savo mėgstamų mėsainių.

Be to, Nicolette keturis ar penkis kartus per savaitę lankė sporto salę. Dėl to ji ne tik numetė svorio, bet ir tapo sertifikuota fitneso trenere. 2020 m. Nicolette dalyvavo kultūrizmo varžybose. Tuo metu ji svėrė 57 kg. Per ketverius metus mergaitė neteko 43 kilogramų, t. y. beveik pusės savo svorio.

„Dabar mano tikslas – mokyti žmones, kaip gyventi sveiką gyvenimo būdą, ilgai jį palaikyti ir pasiekti norimų rezultatų“, – sako ji.

Nicolette dabar ruošiasi tapti mama.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder