Mia – apie užsibrėžtus tikslus ir asmeninį gyvenimą: buvo daug nepasisekusių santykių

(12)

Atlikėja atskleidžia, kad nors ir didžioji dalis praeitų metų buvo praleista suvaržytomis rankomis dėl ribojimų, iš darbų matosi, kad nuveikti pavyko daug.

„Per pastaruosius metus sukūriau ne vieną dainą, kuri dabar guli stalčiuje, nes paprasčiausiai laukia savo eilės, tinkamo meto. Visada leidžiu dainą tik tada, kai pajaučiu, kad laikas ją leisti. Negaliu net paaiškinti, kaip tai pasirenku. Tiesiog jaučiu“, – sako atlikėja.

Nors ir tiksi tik antroji metų savaitė, Mia prisipažįsta, kad kol kas naujieji metai labai daug žada.

„Man šie metai prasidėjo labai ramiai ir toks jausmas, kad jie turėtų būti geresni. Šiemet naujieji prasideda jau be karantino, visgi vyksta socialinis gyvenimas, žmonės eina į gatvę, eina vieni pas kitus, bendrauja, susitinka.

Tas bendravimas su žmonėmis, bent jau man, yra beprotiškai svarbus. Šiemet nėra to vienišumo, jausmo, kad esi vienui vienas. Tame tarpe ir aš esu, kuri neturi antrosios pusės ir tenka tą vienišumą jausti“, – apie save prabyla ji.

Visgi daugelis žmonių naujuosius pradeda su nauju trenksmu – vieni užsibrėžia tikslą numesti priaugtų kilogramų, kiti – toliau kilti karjeros laipteliais. Pašnekovė neslepia, kad šiemet turi užsibrėžusi daug tikslų, kuriuos norėtų įgyvendinti.

„Praeitais metais turėjau 21 tikslą, – juokiasi Mia. – man nepavyko įgyvendinti tik trijų. Visai netikėtai gavau pasiūlymą ir grįžau į televiziją, sukūriau naują koncertinę programą.

Nenoriu plačiai visko pasakoti, nes turėjau labai daug asmeninių tikslų, susijusių ir su antrąja puse. Šiemet taip pat turiu daug norų, bet labai nemėgstu apie juos kalbėti, kol jų neįvykdžiau. Tik kitais metais galėčiau papasakoti, ar įvykdžiau savo planą.“

Nori eksperimentuoti

Gyvenimą leidžiant ant scenos objektyvų apsuptyje kartais pabosta tas pats garsas bei žodžiai. Atlikėja sako, kad atėjus naujam gyvenimo etapui nori išbandyti kuo daugiau naujų dalykų, o įkvėpimo ieško savo grojaraštyje.

„Iš lietuvių atlikėjų nelabai kol kas turiu iš kur pasisemti įkvėpimo. Tačiau iš užsienio daug klausau Weeknd muzikos, jo stilius man labai patinka ir manau, kad kažką panašaus galime išgirsti ir Donato Montvydo muzikoje.

Muziką kurti labai mane įkvepia atlikėjos Sia stilius. Vienintelis, kas man labai nepatinka, tai kopijavimas. Man labai nepriimtina, kai išgirstu atlikėją kopijuojant muziką. Pati niekada nekopijuočiau muzikos nuo nieko, – mąsto moteris. – Aš linkusi eksperimentuoti ir be jokios abejonės tikrai negrįšiu prie senojo pop roko – noriu išbandyti kažką naujo, tobulėti su muzika, o ne sėsti į tą patį traukinį.“

Muzikine siela besididžiuojanti moteris praeitais metais išleido ne vieną dainą, o naujausias jos kūrinys – „Meilė kaip kine“, anot atlikėjos, tik parodo jos vidinę būseną. Paklausėme jos, ar svaiginantys dainos žodžiai kilo iš romantiškų jausmų.

„Mano dainų tekstai visada gimsta iš mano jausmų ir išgyvenimų. Pasiklausius mano dainų tekstų atrodo, kad pastaruoju metu man viskas buvo gerai, o taip ir yra. Klausytojams paliksiu spręsti, ar dainos žodžiai primena romantiką. Per daug jau nusvilau gyvenime, buvo daug nepasisekusių santykių, todėl nebetikiu jais“, – per daug neatvirauja dainininkė.

Nori nepakrauti kitų savo bėdomis

Nors ir apie romantiškus santykius moteris nieko neatskleidžia, ji sako, kad be kūrybos ji visada gali remtis į savo vienintelį 21-erių metų sulaukusį sūnų. Jo atlikėja susilaukė būdama vos 17-os.

„Muzika man visada yra ramstis. Taip pat gyvenime turiu daug žmonių, kurie man padeda, kai būna sunku, tikrai nesu viena – turiu draugų, turiu tėvus, artimus žmones savo sielai, sūnų ir į juos visada galiu atsiremti. Mūsų santykiai su sūnumi tikrai puikūs.“

Nors ir praeitais metais moteris buvo įsivėlusi į skandalus, dabar teigia, kad visa tai liko už nugaros. Dabar ji savo bėdas išlieti stengiasi ant popieriaus, o ne pasikliauti jas spręsti kitiems.

„Ypač dabar labai stengiuosi savo bėdomis neapkrauti žmonių, nes juk kiekvienas turi savo gyvenimą, bėdas. Todėl daugiausia išsilieju muzikoje. Dabar, kai paklausėte, pagalvojau, kad anksčiau žmones labai apkraudavau savo bėdomis, nuomonėmis ir apmąstymais, bet dabar stengiuosi savo gilias mintis ir bėdas pasilikti muzikai ir tai girdisi mano dainose“, – teigia moteris.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder