Miesto centre siūloma prigulti

Tai bent vaizdelis (žr. nuotr.)! Ir ne kokiame nors miesto užkampyje, o pačiame centre - Žvejų gatvėje. Na, jeigu prie šio pastato būtų atsiradusi sena žvejų valtis, tai jau būtų egzotika ir pateisintų gatvės pavadinimą.

Vasarą toks patriotiškai nusiteikusio klaipėdiečio žingsnis būtų suprantamesnis - pasirūpino, kad galėtų prigulti koks nors benamis arba bare užsibuvęs turistas. O kokių tikslų turima žiemą, - sunku pasakyti. Gal suklaidino prognozuojamas atšilimas?

Įdomu, kas čia taip pasistengė miesto labui ir kada. Gal naujametę naktį po kažkelintos šampano taurės šovė į galvą mintis - reikia atsinaujinti čia ir dabar.

O kam vežti tokį turtą į sąvartyną, jeigu visi agituoja už žiedinę ekonomiką, kad reikia daiktams suteikti antrą ar trečią gyvenimą?

Padėsi gatvėje, juo labiau kad tai ne paradinė namo pusė, o, taip sakant, scenos užkulisiai, tai gal koks benamis pasičiups ir bus neapsakomai dėkingas, kad taip minkštai galės išsimiegoti. Reikia dalintis.

P. S. Beje, „Bulvaras“ žino, kas atsikratė šio turto tokiu būdu. Jeigu pats jį likviduos, pavardės Viešosios tvarkos skyriui neišduos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder