Mokslininkai ištyrė NSO ir ateivius regėjusių žmonių smegenų veiklą (5)

Milijonai žmonių visame pasaulyje teigia buvę pagrobti ateivių: nedideli pilki žmogeliukai juos nugabeno į savo kosminį laivą ir atliko nelabai malonius eksperimentus. Ar šie stebėtinai dažni potyriai turi paprastesnį ir kur kas žemiškesnį paaiškinimą?

Kaip rašoma žurnale „International Journal of Dream Research“, Rusijos tyrimų centro „Phase Research Center“ mokslininkų komanda mano, kad kai kurias istorijas apie ateivių pagrobimą galima paaiškinti sapnavimu neramaus miego fazės metu, informuoja iflscience.com.

Studijos metu mokslininkai atrinko 152 dalyvius, kurie tvirtino bent kartą sapnavę vadinamąjį sąmoningą sapną, kai žmogus suvokia sapnuojąs, ir paprašė miegant namuose pamėginti „rasti ar iškviesti ateivius arba NSO“.

Tyrėjai nustatė, kad 114 savanorių (75 proc.) sėkmingai pavyko susapnuoti sapną, kuriame buvo nežemiškos kilmės būtybių arba kuriame įvyko pagrobimas.

61 proc. ateivius sapnavusių tyrimo dalyvių sakė, kad ateiviai priminė nežemiškos kilmės padarus, rodomus mokslinės fantastikos filmuose ar aprašomus knygose.

19 proc. žmonių susapnuoti ateiviai buvo panašūs į „eilinius žmones“, 4 proc. tiriamųjų atveju ateiviai buvo nematomi.

Apie 28 proc. sapnų buvo koks nors ateivių kosminis laivas, o 10 proc. sapnų veiksmas vyko būtent kosminiame laive. 3 proc. savanorių teigė, kad sapne ateivių kosminis laivas kažkur skrido.

„Mačiau ateivį, kuris manęs ieškojo, – pasakojo vienas iš dalyvių. – Jo galva atrodė tarytum ištįsusi, oda – pilka, jis neturėjo nosies, o akys buvo didelės.

Prisiminiau, kad sapnuoju, bet iš baimės niekaip negalėjau nubusti.“

Kito eksperimento dalyvio sapnas atrodė taip: „Mačiau nedidelius žmogeliukus lygia mėlyna oda, maždaug žmogaus ūgio.

Jų galvos – neįprastai didelės, o juodos spalvos akys pūpsojo išsikišusios. Ilgos rankos ir pirštai, po keturis ant kiekvienos rankos.

Mintyse išgirdau frazę „Nebijok, mes draugai.“

Nereikia staigiai nustoti gerti, nes pas juos dažniausiai atvyksta jie.
Svečias, 2021-08-04 11:24
Butu labai negrazu manyti jog esame vieni sioj visatoj o ķad ateiviu gali buti apsilankymu ciuj jau seniai faktais irodyta tam tikru vyriausybiu bet anos kuria teorijas tam kad nuramint zmones.
Realistas, 2021-08-02 17:48
Mano kaimynai man eda nervus.... jie atejviai....? ;D
Zmogus, 2021-08-01 03:02
Sidebar placeholder