Monika Liu išsirinko vieną „Lietuvos balso“ mokytoją, su kuriuo norėtų keistis dainomis

Šį sekmadienį LNK žiūrovai išvys dar vieną jau įpusėjusio, jubiliejinio „Lietuvos balso“ etapą – nokautus.

Naujame etape kūrybiški, o kartais ir pikantiški iššūkiai tęsis: vis kitus stilius, muzikines kalbas išbandys ne tik dalyviai, bet ir mokytojai, kurie trumpam apsikeis dainomis.

„Monika Liu atliks Manto Jankavičiaus kūrinį, Mantas – Monikos, o Benas Aleksandravičius kūriniais apsikeis su Justinu Jaručiu“, – pasakoja projekto muzikos redaktorius Julius Valančauskas.

Mantas Jankavičius šortus pakeitė į sijoną

Kaip mokytojams sekėsi pasimatuoti kitų mokytojų batus?  Štai Mantas Jankavičius Monikos Liu dainoje „Vaikinai trumpais šortais“ vieną aprangos detalę pakeitė kita – trumpais sijonais.

„Tiek jam, tiek Monikai Liu puikiai sekėsi atlikti vienas kito kūrybą: Monika Liu puikiai pagavo humoristinę Manto „Čiuožki“ nuotaiką, o Mantas puikiai išsisuko iš situacijos gana moteriškoje Monikos dainoje“, –  kūrybinį procesą prisimena J. Valančauskas.

Tiesa, paklausta, kurio mokytojo koncertinį turą norėtų perimti, jeigu turėtų stebuklingą galimybę, Monika Liu nustebina savo atsakymu – tai būtų Benas Aleksandravičius. 

O ar galėtų maištingasis rokeris sudainuoti saldžiuosius „Sentimentus“? Pasirodo, taip: Benas taip pat pasirinktų Monikos Liu repertuarą.

Iškris beveik pusė dalyvių

Nokautai – skaudus etapas, nes šį kartą kiekvienas dalyvis kovoja ne tik su jauduliu ir nežinomybe, kaip aklosiose, ar su savo priešininku, kaip dvikovose, bet ir su visai kitais komandos nariais: toliau keliauja tik keturi iš aštuonių, nebent įvyksta „vagystė“.

Kiekvieno mokytojo komandai skirta viena laida: po savo pasirodymo dalyvis iš karto užima vieną iš keturių reitingavimo kėdžių (vietos kėdėse dėliojasi pagal stiprumą).

Tie, kurie negavo vietos kėdėje arba buvo iš jos išstumti turi atsisveikinti su projektu, o vienintelė proga išlikti – būti pavogtam kito mokytojo (kiekvienas mokytojas turi po dvi galimybes „vogti“).

Kaip seksis pirmajai į nokautus siunčiamai Justino Jaručio komandai bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą „Lietuvos balse“, 19.30 val., per LNK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder