Moteris bandė pavogti Roberto De Niro kalėdines dovanas, bet buvo suimta

Pranešama, kad pirmadienį į Holivudo aktoriaus Roberto De Niro namus įsilaužė įtariama serijinė vagilė, įvardyta kaip Shanice Aviles. Pranešama, kad ji bandė pavogti dovanas nuo aktoriaus kalėdinės eglutės.

Pasak teisėsaugos šaltinių, Aviles taip pat žaidė su aktoriaus "iPad", kai buvo jo name.

Šiuo metu 31-erių metų mergina yra suimta ir laukia kaltinimų.

Teigiama, kad ji buvo suimta po to, kai keli policijos pareigūnai iš Niujorko policijos 19-ojo rajono viešojo saugumo grupės pradėjo ją sekti pirmadienį apie 2.30 val. nakties ir tariamai pamatė, kaip ji įsibrovė į Roberto septynių miegamųjų namą Rytų 65-ojoje gatvėje. 

Prieš įeidama į aktoriaus namą, ji esą patikrino, ar kiti tame pačiame kelyje esantys namai neužrakinti.

Ji jau buvo ieškoma teisėsaugos institucijų dėl virtinės kitų įsilaužimų ir, kaip teigiama, anksčiau buvo sulaikyta apie 26 kartus.

Mail Online pranešė, kad policijos pareigūnai stebėjo, kaip ji įžengė į Roberto namus, ir sekė paskui ją į vidų, kur, pasak ABC 7, rado ją naudojantis jo iPad ir bandančią iškraustyti aktoriaus kalėdines dovanas bei sudėti jas į maišelį.

Teigiama, kad 79-erių metų "Karščio" aktorius pabudo nuo triukšmo ir nusileido žemyn, tačiau policijos pareigūnas laikraščiui "Post" sakė, kad tarp De Niro ir Aviles "nebuvo jokio bendravimo", ir pridūrė: "Ji vogė kalėdines dovanas".

Suprantama, kad pareigūnai iki tol nežinojo, kad tai jo namai, ir neaišku, ar Aviles žinojo, kad taikosi į žvaigždės namus.

De Niro, kuris tuo metu buvo namuose su 11 metų dukra, kuria dalijasi su 67 metų buvusia žmona Grace Hightower, su kuria išsiskyrė praėjusiais metais, kol kas nekomentavo šio incidento.

Šaltinis: wionews.com

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder