Moteris per 6 mėnesius numetė 25 kilogramus: kaip jai tai pavyko (nuotrauka)

Viena moteris dešimtmečius dirbo rinkodaros srityje, kol stresas privedė ją prie nutukimo. Bikinio nuotrauka privertė ją paskelbti karą riebalams.

Moteris nuo vaikystės nekentė fizinio aktyvumo, bet sugebėjo numesti 25 kilogramus, nes rado savo būdą, kaip maitintis ir užsiimti fizine veikla.

Tai istorija apie britę Fioną Dawson, kuri po beveik metus trukusių svarstymų paliko vadovo pareigas prabangių drabužių mažmeninės prekybos įmonėje ir susitelkė į savo sveikatą. Apie savo kelionę ji papasakojo laikraščiui "The Telegraph".

Moteris dešimtmečius praleido dirbdama iki aukštų pareigų, tačiau nuolatinis stresas, kurį patirdavo dėl darbo rinkodaros srityje specifikos, privedė ją prie nutukimo.

Vieną dieną, su vyru medaus mėnesio metu Kanadoje, ji pastebėjo savo nuotrauką, kurioje buvo nufotografuota su apatiniais.

"Žinojau, kad esu šiek tiek didelė, bet nesupratau, kokia siaubinga situacija, kol nepamačiau savo nuotraukų.

Grįžusi į Jungtinę Karalystę nusprendžiau, kad skirsiu laiko mankštoms su asmeniniu treneriu ir teisingai maitinsiuosi", - sakė Fiona.

Jau per pirmuosius šešis mėnesius jai pavyko numesti apie 25 kg svorio, susitelkus į sveiką gyvenseną.

"Viskas prasidėjo nuo mankštos. Išmokau keletą pagrindinių namų jėgos pratimų su hanteliais ir štangomis.

Taip pat pradėjau daugiau vaikščioti, o tai palaipsniui peraugo į 5 km bėgimą tris kartus per savaitę. Negalėjau patikėti, kad laikui bėgant man ėmė patikti mankšta", - prisipažino britė.

Pasak jos, nuo vaikystės nekentė sporto ir net mokyklos laikais darė viską, kad tik praleistų kūno kultūros pamokas.

Tačiau pastebimi svorio pokyčiai ir "nauji" figūros apvalumai, kurie ėmė pastebimai keistis jai pradėjus sportuoti, suteikė papildomos motyvacijos.

Dabar, būdama 53-ejų, Fiona dėl sąnarių problemų nustojo bėgioti (penkiasdešimties metų jai buvo pakeistas klubo sąnarys), tačiau ji ir toliau išlieka fiziškai aktyvi.

"Būdama 53-ejų, vis dar nueinu nuo 12 000 iki 14 000 žingsnių per dieną ir paprastai tris kartus per savaitę užsiimu jėgos treniruotėmis", - pasakojo ji.

Kalbant apie maistą, Fiona sako, kad niekada neturėjo problemų dėl savo pasirinkimo. Priežastis, dėl kurios ji turėjo antsvorio, buvo nekontroliuojamos maisto porcijos.

"Mano problema buvo porcijų kontrolė. Kiekvieną vakarą suvalgydavau tiek pat, kiek ir mano vyras, tačiau jis yra daug tvirtesnis ir stambesnis už mane, todėl gali suvalgyti daug daugiau", - pabrėžė moteris.

Jos sprendimas šioje situacijoje buvo skaičiuoti kalorijas. Šis metodas leido jai kontroliuoti porcijas, suvalgyti pakankamai sveikų makroelementų (baltymų, skaidulinių medžiagų, vitaminų ir pan.) ir dar leisti sau ką nors saldaus.

"Visada buvau organizuotas žmogus, o kai tiksliai žinau, ką valgau, man daug lengviau išlaikyti kalorijų deficitą. Todėl devynis kartus iš dešimties atvejų, kad ir kur eičiau, pasiimu su savimi supakuotus pietus, net jei einu į kirpyklą.

Žinoma, retkarčiais galiu nusipirkti paruoštą picą, nes taip patogiau arba sutrukdo asmeniniai socialiniai planai", - teigia ji.

Pasak Fionos, dabar ji patenkinta savo gyvenimu ir rezultatais.

Profesiniu požiūriu ji pakeitė darbą į sveikos mitybos specialistės darbą prekybos centre, todėl gali padėti patarti kitiems ir patirti mažiau streso, o kalbant apie sveikatą, jai pavyko numesti apie 25 kg.

Tam nesutrukdė net menopauzė, kuri Fionai prasidėjo mirus mamai.

Fionos patiekalų pavyzdžiai

  •  Įprasti pusryčiai: trijų kiaušinių omletas su trimis juostelėmis šoninės, dviem saulėje džiovintais pomidorais ir sauja špinatų.
  • Užkandis: šokoladinis baltyminis batonėlis, vienas bananas, pasverta porcija riešutų, maža naminė latė su migdolų pienu (jūsų pasirinkimas).
  • Pietūs: pilno grūdo sėklų bandelė su vištienos krūtinėlės gabaliukais, 30 g avokado ir salotų lapais, lęšių traškučiai, sauja vyšninių pomidorų.
  • Užkandžiai: obuolys.
  •  Vakarienė: vištiena su žemės riešutų sviestu ir pilno grūdo ryžiais, o desertui - mini šokoladinių ledų lazdelė.
  • Užkandžiai: sveiki užkandžiai.

Geriausi Fionos patarimai norintiems numesti svorio:

Planuokite savaitės valgymus, kad žinotumėte, ką ir kada valgyti, kad netektų susidurti su situacija, kai pietums lieka tik sumuštiniai.
Planuokite treniruotes. Galite vesti asmeninį dienoraštį ir kiekvieną dieną fiksuoti nueitus žingsnius, taip pat kitą fizinę veiklą.
Sekite savo kūno matmenis. Užuot žiūrėję į svarstykles, Fiona pataria žiūrėti į centimetrus - jie tiksliau parodys, kur ir kaip numetėte svorio.

Štai kaip Fiona atrodo dabar:

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder