Lovos nuoma

Moteris uždirba beprotiškus pinigus, nuomodama pusę savo lovos nepažįstamiems žmonėms

(13)

Beveik nedirbti ir gauti pinigų - beveik visų svajonė. Tačiau kai kuriems žmonėms vis dėlto pavyksta šią svajonę įgyvendinti. Australijos verslininkei Monique Jeremiah pavyko neįprastu ir galbūt pavojingu būdu uždirbti tūkstančius per mėnesį. 

Kaip rašo "Mirror", moteris nuomoja pusę savo lovos čiužinio. Nuomininkas privalo gerbti jos asmenines ribas.

Tai "puikiai tinka žmonėms, kurie sugeba emociškai atsiriboti ir miegoti šalia kito žmogaus visiškai pagarbiai ir neprisirišę", teigia verslininkė.

"Tai panašu į dalijimąsi kambariu su dviem lovomis, tačiau jūs kartu miegate tik vienoje lovoje, todėl jums tikrai reikia didesnės lovos ir daug vietos", - aiškina ji.

Moteris savo fikciją pavadino "karšta patalyne". Ji tai vertina kaip galimybę surinkti lėšų savo verslui - modeliavimo įmonei - pradėti.

Pirmasis jos klientas buvo jau pažįstamas žmogus, ir ši pirmoji sėkmė suteikė jos "verslui" gerą pradžią. 

"2020 m. pradžioje dėl COVID-19 staiga atsidūriau vieniša; mano klestintis tarptautinės švietimo agentūros ir studentų apgyvendinimo verslas žlugo per vieną naktį, o mano mokytojos karjera staiga tapo nesėkminga, nes švietimas persikėlė į internetą.

Mano gyvenimas tiesiogine to žodžio prasme tapo nekontroliuojamas.

Žinojau, kad vienintelė mano išeitis - diegti naujoves ir mąstyti nestandartiškai. Taigi nusprendžiau imtis "karštos patalynės" projekto.

Akimirką pagalvojusi nurijau savo išdidumą, susisiekiau su buvusiu partneriu, su kuriuo nesikalbėjau jau metus, ir paklausiau jo: "Ar nori kartu išgyventi COVID-19?".

Ir, mano nuostabai, jis sutiko", - pasakoja Monique.

Moteris šį verslą apibūdina kaip galimybę užsidirbti pinigų miegant, o savo apgyvendinimą lygina su "apartamentais penkių žvaigždučių viešbutyje". 

"Pragyvenimo išlaidos Australijoje gerokai išaugo, o mano kambarys vis dar yra gražus, patogus, penkių žvaigždučių viešbučio dydžio kambarys.

Jau du kartus išnuomojau lovą savo ankstesniam partneriui.

Netrukus jis vėl miegos su manimi", - sako ji.

Šaltinis: unian.net

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder