Vidas Bareikis

Muzikinio dešimtmečio proga Vidas Bareikis surengė dešimt iš anksto išparduotų koncertų turą per Lietuvą

Audringai paminėjęs dešimtmečio sukaktį sausakimšame koncerte Kauno „Žalgirio“ arenoje, atlikėjas Vidas Bareikis iš karto pateikė dar vieną naujieną – aplankyti erdves, kuriose pradėjo savo karjerą.

Balandžio 22 dieną Druskininkuose finišavo „Reivoakustiškai“ turas, kurio metu atlikėjas į kiekvieną koncertą pakvietė vos po 100 klausytojų.

Solinės karjeros dešimtmečio proga surengtuose renginiuose  „žmogumi orkestru tituluojamas atlikėjas, dar kartą įrodė, kad sugeba ne tik rinkti sausakimšas arenas, bet ir kuo puikiausiai valdo kamerinę erdvę ir ten susirinkusią publiką.

Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau šią mintį tarsi sugrįžti į muzikavimo pradžią ir ne tik aplankyti kamerines erdves nuo kurių prieš dešimt metų ir prasidėjo mano muzikinis kelias, bet ir surengti visiškai nuogus koncertus. Tik aš ir fortepijonas, tik mano muzika, tekstai ir smagios istorijos. Turo eigoje net pradėjome visa tai vadinti muzikiniu stand up’u, mat labai didelę koncerto dalį sudarė mano šmaikštūs komentarai ir improvizacijos tarp dainų ar čia pat žiūrovams atsakomi klausimai“, –įspūdžiais iš pasibaigusio turo dalijasiV.Bareikis

Po koncerto kalbinti žmonės šiuos renginius išskyrė neeiline jaukia atmosfera, be galo geru humoro jausmu, puikiai sustyguota muzikine programa ir kaip visada nesuvaldoma ir tik V. Bareikiui būdinga energija.

Dešimt išparduotų vakarų surengęs energingasis atlikėjas nestovi vietoje ir išduoda, kad šiek tiek pailsėjęs, savo klausytojus pradžiugins būtent akustinio turo metu užgimusiais naujais kūriniais bei visus pakvies į trankiausius savo vasaros koncertus ir festivalius, kuriuos atlikėjas surengs energingus pasirodymus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder