Naminių gyvūnėlių klonavimas tampa naujausia JAV „influencerių“ tendencija

Užsienio influenceriai pradėjo naują tendenciją – klonuoja savo mylimus naminius augintinius, kad „išlaikytų jų palikimą“.

Courtney Udvar-Hazy, kuri turi populiarią socialinių tinklų paskyrą, skirtą savo šuniui Willow, neseniai kalbėjosi su TODAY apie savo šuns klonavimą po to, kai gyvūnas mirė prieš ketverius metus.

Ji pardavėjui papasakojo, kad naudojo „ViaGen Pets & Equine“ – įmonę, kuri išsaugoja augintinio ląsteles, o paskui klonuoja mylimą pūkuotą draugą – kad pagamintų šešis klonus, skelbia People.

„Willow buvo tiesiog beprotiškai ypatinga. Ji buvo mano sielos šuo. Norėjau, kad jos kraujo linija ir palikimas tęstųsi“, – sakė Udvaras-Hazy.

„Į tai įsitraukiau be jokių lūkesčių“, – tęsė ji. „Žinojau, kad tai bus panašu į identiškus dvynius pas žmones. Visiškai kitoks gyvūnas, visiškai kitokia siela, visiškai kitokia asmenybė, bet genetiškai identiška.“

Nuo klonavimo proceso Udvar-Hazy, kuris uždirba pinigus iš savo socialinių tinklų, turėjo paskyrą su Willow klonais. Influencerė Kelly Anderson klonavo savo katę Chai po to, kai augintinis mirė būdamas jaunas.

Šuns klonavimas naudojant Teksase įsikūrusią „ViaGen“ kainuoja 50 tūkst. dolerių, o katės klonavimas kainuoja 35 tūkst. dolerių ir 85 tūkst. dolerių už arklį. „ViaGen“ tikisi, kad klientais taps daugiau influencerių ir jų kainos greitai taps prieinamos kasdieniams naminių gyvūnėlių savininkams.

„Yra keletas mūsų klientų, kurie naudojasi socialine žiniasklaida“, – TODAY sakė ViaGen klientų aptarnavimo vadovas Melainas Rodriguezas. „Tai tikrai augs“, - pridūrė jis.

Įžymybės už socialinių tinklų ribų taip pat klonavo savo augintinius.

Barbra Streisand anksčiau 2018 m. vasarį atskleidė, kad iš jos šuns Samanthos, kuri mirė 2017 m., buvo paimtos ląstelės, kad iš mėginių būtų pagaminti šunų klonai.

Po metų dainininkė pasidalijo nuotrauka, kurioje prie Samantos kapo sėdi du jos klonuoti šunys – Scarlet ir Violet. Kitas Streisand šuo Fanny atkeliavo iš Samantos veisėjos.

Po to, kai B. Streisand's atskleidė, kad Scarlet ir Violet yra klonai, PETA prezidentė Ingrid Newkirk paskelbė pareiškimą, atgrasydama žmones nuo gyvūnų klonavimo, pažymėdama, kad „klonavimas padidina benamių gyvūnų populiacijos krizę“, nes kiti gyvūnai lieka prieglaudose.

Alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder