​​​​​​​Natalija Bunkė

Natalija Bunkė – apie buvusį vyrą, plastines operacijas ir išsigydytą kompleksą dainuoti

(1)

Nataliją Bunkę prisikviesti į interviu labai sunku. Ji – mama, žmona, dainininkė, sėkminga verslininkė ir socialinių tinklų žvaigždė. Tačiau laiko apsilankyti laidoje „Pas Editą“ ji rado. Interviu „Delfi TV“ žiūrovai išvys jau šį penktadienį, 20 val.

Netrukus, vasario 11 dieną, N. Bunkė planuoja įspūdingą pasirodymą „Žalgirio arenoje“, kur drauge atšvęs ir savo 40-metį.

Bilietai graibomi, tą dieną, kaip buvo filmuojamas interviu, jų buvo parduota jau 4000.

„Esu maksimalistė ir „Žalgirio arena“ – tik pradžia.

Koncertas bus sėkmingas, nėra galimybės ar tikimybės, kad padarysiu kažką blogai.

Visada stengiuosi, kad viskas būtų taip, kaip aš įsivaizduoju.

Prie projekto dirba didžiulė komanda ir mes skiriame labai daug jėgų, pinigų. Tokį projektą padaryti reikia turėti daug santaupų“, - neslepia garsi moteris.

Prakalbus apie Natalijos gyvenimo vyrus, laidos vedėja Edita Mildažytė sakė, kad šalia Natalijos atsidūrę vyrai tampa ypatingais.

„Deivydas Zvonkus jau gyvenime buvo kažkuo. Mano vyrus suskaičiuoti reikia laiko (juokiasi).

Tai Deivydas – nuostabus žmogus. Palikau jam palikimą – grupės narę, žmoną Katažiną. Puiki pora, puiki šeima, turi dvynukus.

Katažina man nieko blogo nepadarė, kad pykčiau. Man labai keista kai išsiskiri su žmogumi ir jis tau tampa nebemielas, svetimas...

Juk jūs buvote kažkada kartu, gyvenote gražų gyvenimą ir nutiko taip, jog supratote, kad jums nepakeliui.

Kodėl jo nekęsti, jam kenkti? Nesuprantu tokių dalykų. Tai aš su visais savo buvusiais vyrais puikiausiai sutariu.

Mano dabartiniam vyrui, supraskit, nėra lengva, bet ir niekas nesakė, kad taip bus. Aš ne dovanėlė, bet ir jis ne gimtadienis“, - juokiasi laidos „ Pas Editą“ viešnia.

Nė vienam vyrui nėra lengva būti šalia stiprios moters ir kalbų apie Natalijos vyrą Edgarą Eidėjų buvo visokių.

„Neturime mes niekam aiškinti, kaip yra iš tikrųjų, kam reikia – tas žino. Svarbiausia, kad mums yra labai gerai, kad mes ir laiką leidžiam gerai, ir dirbame kartu“, - sako N. Bunkė.

Paklausta, ar būnant vieša šeima, dar yra kažkokia skirtis tarp viešumo ir privatumo, Natalija sako, kad nors ji labai atvira savo sekėjams socialiniuose tinkluose, riba vis tik egzistuoja.

„Yra dalykų, kurių tu nerodai. Bet neini ir nerėki visiems, kad aš jums kažko nerodau. Vadinasi, tai nėra taip svarbu. Parodai pačius įdomiausius, smagiausius momentus.

Tai, žinoma, yra ir darbas, bet man smagu gauti atgalinį ryšį iš savo sekėjų. Mane tai labai motyvuoja. Kai aš savimi pasitikiu, galiu nuversti kalnus“, - pasakoja atlikėja.

Ji teigia, jog verslumas yra paveldėtas iš tėvų – kadaise jie prekiavo turguje, Natalija taip pat prekiavo drauge su jais.

„Norėdama užsidirbti dainų įrašams, vaizdo klipams, dirbau turguje, kaupiau pinigus. Verslumo pradmenys tikrai atėjo iš tėvų, nes jie visuomet kažką „suko“.

Tai vienas versliukas, tai kitas...

Kažką siuvo, gamino, vežė. Mūsų namuose visada gyveno verslas ir mes buvome jame“, - neslepia Natalija.

Prakalbus apie grožio procedūras, N. Bunkė pasakoja dariusis krūtinės didinimo operaciją, galiausiai pakeitė implantus mažesniais.

„Bet man ir dabar jie didoki. Na, ne 16 metų gi man.

Tai ir grožio peilis yra įpjovęs, ir adatų būta. Tuo metu buvo labai paplitusi didelių krūtų mada, labai to norėjosi. O po dešimt metų atėjo laikas tuos implantus imtis lauk. Tai galima gailėtis, bet visad galima išsiimti. Manau, ateis ir man tas laikas“, - sako Natalija.

Ko daugiau dabartiniame jos gyvenime – verslo ar šou verslo? Apie kompleksus dainuojant, buvimą mama-žvėrimi ir motinystės teises – interviu su Natalija Bunke laidoje „Pas Editą“ penktadienį, 20 val. per „Delfi TV“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder