Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras atviras: mano gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių

„Aš esu šeimos žmogus ir darysiu viską, kad mes išliktumėme kartu, tai tikrai negalvoju, kas būtų, jeigu būtų“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis, verslininkas Edgaras Eidėjus.

 

Paklaustas ar nesibaimina, kaip sakoma, likti prie suskilusios geldos, jei Natalija netikėtai įsimylėtų kitą vyrą, Edgaras pusiau rimtai, pusiau juokais atsakė, kad tokiu atveju jau yra sugalvojęs ką veiktų, rašoma pranešime spaudai.

„Eisiu griovių kasti... Iš tiesų, juokauju. Apie tai negalvojau, jeigu kas nutiks, rankas ir kojas turiu, dirbti galiu bet ką...“, – pasakos E. Eidėjus.

Pažintis su Natalija Bunke policininku dirbusio Edgaro Eidėjaus gyvenimą kardinaliai pakeitė prieš maždaug ketverius metus.

Tuomet su viena garsiausių, ir populiariausių Lietuvos pop atlikėjų Edgaras pirmą kartą viešai pasirodė muzikiniuose apdovanojimuose. Iki to moteris ne vieną mėnesį naują draugą slėpė, o pasklidus gandams, kad jos širdis užimta, žiniasklaidai nesutiko atskleisti net jo vardo.

„Gyvenimas pasikeitė kone 180 laipsnių, ir būti kitaip – negalėjo, nes ji buvo ekranų žvaigždė, o aš – eilinis pareigūnas...“, – šiandien sako Edgaras, pasitikdamas jųdviejų su Natalija namuose.

Jau keleri metai jis nebedirba pareigūnu.

Pradėjęs nuo pagalbos organizuojant koncertus Natalijai ir lydint ją pasirodymų metu po visą Lietuvą, šiandien Edgaras stačia galva pasinėręs į žmona tapusios Natalijos elektroninės ir fizinės parduotuvės vadovavimo darbus.

Nieko stebėtino, kad sutikusi jį įmonės ofise, dainininkė meiliai vadina tiesiog direktoriumi ir nė kiek neperdėdama pasakoja, kad ant jo laikosi ne tik visa buhalterija, bet ir griežta tvarka įmonėje.

„Mes esame puiki komanda, Natalija puikiai atlieka savo darbą, o aš atlieku visą darbą, kuris yra nematomas.

Suprantu, kad socialinėje erdvėje mano indėlis nurašomas, bet visi aplinkui, mūsų poros draugai puikiai viską mato ir žino kiek dirbu... ir man to užtenka...“, – pasakos E. Eidėjus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder