Kendall Jenner

Naujausia Kendall Jenner gatvės stiliaus nuotrauka - visai be kelnių

CNN "Savaitės žvilgsnis" - tai reguliari serija, skirta geriems, blogiems ir bjauriems pavyzdžiams, kuriuose pristatoma labiausiai aptarinėjama pastarųjų dienų apranga. 

Naujausia Kendall Jenner gatvės stiliaus nuotrauka - visai be kelnių

Naujausia Kendall Jenner gatvės stiliaus nuotrauka - tai minimalizmo meistriškumo klasė, kurioje trūksta vieno pastebimo elemento - kelnių.

Nors didžioji dalis naujausios "Bottega" kolekcijos buvo sukurta taip, kad būtų galima dvejinti - tarp jų ir odinės kelnės, skirtos imituoti džinsus, - Jenner įvaizdis buvo būtent toks, koks atrodė.

Ir nors vilkėti tik pėdkelnes neabejotinai patogu (tai apranga, kurią galite dėvėti namuose, laukdama, kol ant radiatoriaus išdžius per vėlai išskalbtas juodas mini sijonas), viešumoje tai dar labiau pakelia kartelę.

Tačiau šį siluetą jau matėme anksčiau.

Dženner apranga yra elegantiška, panaši į šokėjos,  Bobo Fosse'o choro merginos ar balerinos.

Pastarasis variantas yra kaip tik pagal tendencijas, jei tikėtume "TikTok" mados tendencija, sulaukusi daugiau nei 142,6 mln. peržiūrų - sparčiai populiarėjančia mada.

Iš klasikinio šokio pasiskolinta estetika šį sezoną išplito ant podiumų - nuo Sandy Liang atlasinių puantų batelių ir kasdienių tunikų iki Miu Miu baleto plokščiapadžių.

Akyliems mados istorikams Jenner apranga taip pat gali būti nuoroda į merginą ir Andy Warholo mūzą Edie Sedgwick.

Ši amerikiečių aktorė ir modelis septintajame dešimtmetyje marškinėlius, pėdkelnes ir matomus apatinius drabužius pavertė savo firminiu įvaizdžiu.

Tiesą sakant, Sedgwick be kelnių buvo tokia garsi, kad žurnalas "Life" 1965 m. išspausdino straipsnį apie jos stilių pavadinimu "Mergina su juodomis pėdkelnėmis".

Jenner toli gražu nėra pirmoji garsenybė, šį sezoną tapusi populiarėjančios tendencijos be kelnių šalininke.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Ekrano nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder