Nicole Kidman retai komentuoja savo santuoką su Tomu Cruise‘u

54 metų „Didžiųjų mažų melagysčių“ („Big Little Lies“) žvaigždė retai kalba apie 11 metų trukusią santuoką su Cruise‘u, kuri nutrūko 2001 metais. Jos komentarai paskelbti 2021 m. spalio mėn. žurnalo „Harper's Bazaar: viršelyje.

Paklausta, ar nesijaučia susierzinusi dėl to, kad spauda daug dėmesio skyrė jos santykiams su Cruise‘u jų santuokos metu, Kidman atsakė: „Buvau jauna. Manau, kad aš tai pasiūliau?“

Kidman, kuriai buvo 23 metai, kai ištekėjo už Cruise‘o, kuriam tada buvo 28-eri, mano, kad ji išlaikė atvirumą su spauda, nepaisant to, kad jos santuoka nuolatos buvo nušviesta žiniasklaidos.

„Galbūt tapau šiek tiek drovesnė, bet visada stengiuosi būti kuo atviresnė“, –sakė ji.

„Man tiesiog taip labiau patinka gyventi pasaulyje. Kartais būnu atsargi, ir tai mane skaudina, bet kartu man daug labiau patinka šiltas požiūris, o ne dygliuotas uždarumas.

Mano vyras Keith sako, kad kai mane sutiko, paklausė: „Kokia tavo širdis?“. Ir aš, matyt, atsakiau: „Atvira“.

Kidman ir Cruise‘as susipažino 1989 m. per jos atranką į filmą „Griaustinio dienos“ („Days of Thunder“) – pirmąjį iš trijų filmų, kuriuose jie vaidino kartu.

Jie susituokė praėjus šešiems mėnesiams po šio filmo pasirodymo 1990 m. ir vėliau įsivaikino du vaikus: Issabela, kuriai dabar 27 m., ir Conorą, kuriam dabar 26 m.

1992 m. jie vaidino Rono Howardo vesterne.

Tačiau garsiausias jų bendras filmas buvo Stanley Kubricko erotinė drama „Plačiai užmerktos akys“ (1999 m.).

Kai kas spėliojo, kad sunkus dvejus metus trukęs filmavimo procesas, kuriame ji ir Cruise‘as vaidino probleminęporą, prisidėjo prie jų išsiskyrimo realiame gyvenime.

Tačiau 2020 m. Kidman šią teoriją paneigė interviu laikraščiui „The New York Times“.

„Mes buvome laimingai susituokę“, –  sakė Kidman apie emociškai agresyvias scenas, kuriose jai teko filmuotis su Cruise‘u.

„Po tų scenų važiuodavome lenktyniauti kartingais. Išsinuomodavome vietą ir lenktyniaudavome trečią valandą ryto. Nežinau, ką daugiau pasakyti. Galbūt neturiu gebėjimo pažvelgti atgal ir tai išnarplioti. Arba nenoriu to daryti.“

2001 m. vasarį Cruise‘as pateikė skyrybų prašymą, nurodydamas „nesutaikomus skirtumus“, ir gavo visišką jų vaikų globą.

Pranešama, kad Kidman skyrybų nesitikėjo.

2006 m. ji ištekėjo už kantri dainininko Keitho Urbano, su kuriuo turi dvi dukteris: Sunday, 13 m., ir Faith, 10 m.

Cruise‘as taip pat susituokė 2006 m. su aktore Katie Holmes.

Ironiška, bet Cruise‘as, kaip pranešama, nesitikėjo, kad 2012 m. Holmes pateiks skyrybų prašymą, nurodydama „nesutaikomus skirtumus“.

Holmes atiteko visiška jų dukros Suri, kuriai dabar yra 15 metų, globa.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder