Nuogo „Måneskin“ vokalisto nuotrauka kaitina gerbėjų kraują: atsidūrė dėmesio centre

Šių metų „Eurovizijoje“ triumfavę „Måneskin“ yra plačiai aptarinėjama grupė, o ir žiniasklaidoje netrūksta įvairių pranešimų apie juos. Daug dėmesio jaunuoliai sulaukia ne tik viešumoje, tačiau ir socialiniuose tinkluose.

Ne išimtis ir šį kartą – grupės lyderis nusimetė drabužius ir kadrą paviešino socialiniame tinkle.

Damiano Davidas nusifotografavo lango atspindyje ir buvo visiškai nuogas.

Šio širdžių ėdiko širdis – užimta. Damiano Davidas jau ketverius metus turintis širdies draugę – modelį Giorgią Soleri.

Poros ketverių metų sukakties proga, italų grupės „Måneskin“ lyderis socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad jo širdis jau ne vienerius metus užimta: „Po ketverių metų galima ir pasakyti, ar ne?“, - skelbė D. Davido įrašas. Tiesa, tai tebuvo „Instagram“ istorija – šios dingsta po 24 valandų.  

Rokerio mylimoji – 25-erių modelis ir influencerė Georgia Soleri. Mergina yra iš Milano, tiesa pernai persikraustė į Romą. Damiano už ją – trejais metais jaunesnis.

Iki šiol pora savo meilę slėpė po devyniais užraktais. Pirmą kartą kartu pastebėti dar Sanremo festivalyje, šiltus jausmus abu neigė. Vėliau abu buvo pastebėti tame pačiame viešbutyje, kur taip pat savo santykių nekomentavo.

Giorgia apie jų santykius apskritai nekalbėjo iki pat „Eurovizijos“ finalo, kurio metu aktyviai dalinosi įrašais „Instagrame“, karštai palaikydama „Måneskin“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie skandalingą grupę.

2016 metais Måneskin nariai susitiko dar būdami mokiniai toje pačioje mokykloje. Grupė neturėjo lėšų net pirmiesiems įrašams. 

Rokeriai grupės gyvenimo pradžioje grojo gatvėje Colli Portuensi apygardoje, Romoje. Pirmąjį jų „tikrą“ koncertą stebėjo vos trys dešimtys žmonių.

„Pradėti gatvėje buvo labai nemalonu. Mes turėjome konkuruoti su kitais muzikantais dėl vietos ant šaligatvio, o kaimynai skundėsi triukšmu“, – apie grupės šaknis yra pasakęs D. Davidas. 

2017 metais grupė dalyvavo itališkoje „X faktoriaus“ versijoje, ir ten jiems puikiai pasisekė. Måneskin projekte dalyvavo su Manuel Agnelli komanda. Roko grupė nuėjo iki pat projekto finalo ir užėmė jame antrąją vietą. Grupė projekto finale pasirodė su itin erotišku pasirodymu.

Teisėjus ir žiūrovus užbūrė rokeriška dvasia, išskirtinis, vintažinis įvaizdis ir charizma. Po projekto „Måneskin“ tapo labai populiarūs. Į jų koncertus bilietai nuo to laiko tiesiog iššluojami

Į gimtąją Italiją po „Eurovizijos“ grįžę rokeriai prieš porą dienų davė interviu BBC. „Måneskin“ komisijos balsavimo pabaigoje nepirmavo, tačiau atėjus žiūrovų balsavimo rezultatams, šovė į viršų – grupė surinko daugiau nei tris šimtus balų iš publikos. Muzikantai neslepia, kad šis faktas jiems itin svarbus: „Žmonių balsai mums svarbiausi. Tai jie ateis į mūsų koncertus ir klausysis mūsų muzikos. Tai mus daro labai laimingus“, – kalbėjo „Måneskin“. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder