Oksana Pikul pasidalijo artėjančių Naujųjų metų nuotaikomis: ,,Metus išlydžiu labai ramiai"

Artėjant Naujiesiems metams daugelis kuria jų sutikimo planus, užsiima naujų tikslų išsikėlimu bei planavimu, kaip tuos tikslus reikės įgyvendinti.

Ne išimtis ir verslininkė, vizažo meistrė bei grupės „Naujosios Pupytės“ lyderė Oksana Pikul (38 m.) – žinoma moteris teigia visuomet planuojanti į priekį, todėl jau dabar žinanti, jog artėjantys 2023-ieji bus kupini naujų idėjų bei projektų.

„Visuomet turiu daug planų ir visuomet planuoju į priekį.

Tik niekuomet nemėgstu apie tai kalbėti garsiai. Naujiems metams turiu daug naujų užmojų, naujų projektų bei idėjų, susijusių su darbu.

Esu nusiteikusi labai atkakliai viso to siekti ir tikiuosi, jog man pavyks. Jei ne – bandysiu kitais metais. Tai man tarsi žaidimas, kuris man patinka“, – sakė O.Pikul.

Anot jos, labai svarbu turėti įvairių tikslų, nuolatos tobulėti ir siekti geresnių rezultatų profesinėje srityje, tačiau dar svarbiau – rasti balansą tarp darbo ir poilsio bei tausoti savo sveikatą.

„Po dabartinių įvykių supratome, kad labai svarbu sau pasakyti „stop“ ir labiau tausoti savo sveikatą.

Aš esu darboholikė, kuri visur ir visada lekia, užsiima įvairiomis ir labai skirtingomis veiklomis, todėl ateinančiais metais stengsiuosi nemažai laiko investuoti į laiką sau, tausoti savo sveikatą ir sustoti, kai jaučiu, kad reikia“, – mintimis dalijosi moteris.

O.Pikul džiaugiasi, jog 2022-uosius ji išlydi jausdama harmoniją visose gyvenimo srityse: tiek šeimoje, tiek darbe, tiek santykyje su kitais žmonėmis.

„Žinokite, metus išlydžiu labai ramiai. Jaučiu harmoniją tiek savo darbe, tiek šeimoje, tiek visose kitose srityse. Aišku, šiek tiek liūdina įvairūs įvykiai, kurie supa mus ir, manau, ne mane vieną“, – teigė ji.

Žinoma moteris taip pat pasidalijo, kaip planuoja sutikti Naujuosius metus.

„Naujuosius metus planuoju sutikti labai darbingai – pas mane šventinis laikotarpis visada yra pats didžiausias darbymetis, todėl praktiškai visą dieną praleisiu savo grožio salone.

Vakare planuoju eiti į restoraną ir pasitikti 2023-iuosius ramiai, valgant skanią vakarienę su artimais žmonėmis“, – pasakojo O.Pikul ir ateinančių Naujųjų metų proga palinkėjo visiems sveikatos. – „Sveikas žmogus – laimingas žmogus.

Todėl labai banaliai, labai paprastai, bet palinkėsiu visiems kuo daugiau sveikatos, nes būtent to labiausiai reikia kiekvienam“.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder