Oksana Pikul pasidalijo dar nematytu vaikystės kadru: tai buvo geriausias laikas

Ne paslaptis, kad vizažistė, dainininkė Oksana Pikul mėgsta atsigręžti į praeitį – moteris dažnai pasidalija kadru iš jaunystės arba vaikystės dienų.

 

Sūnų antradienio vakarą į pergalingas „Wolves“ varžybas nuvedusi atlikėja kitą dieną pasidalijo šilta nuotrauka iš mokyklos. Joje ji tokio pat amžiaus kaip ir jos sūnus Dominykas.

Ji pasakojo, kad šį laiką prisimena kaip vieną iš geriausių. Jo metu ji patyrė daug puikių ir gražių prisiminimų.

Pikul
© Asmeninio albumo nuotr.

Būtent tokiais prisiminimais O. Pikul bando apdovanoti ir savo sūnų Dominyką. Su juo ji antradienio vakarą lankėsi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, kur prieš Stambulo „Bešiktaš“ žaidė lietuvių „Wolves“.

„Įdedu, kiek galiu galimybių, pastangų, kad savo vaikui palikčiau pačius geriausius įspūdžius iš vaikystės. Norisi jam kuo daugiau parodyti, supažindinti su viskuo.

Kaip ir vakar nusivedžiau į rungtynes, keliauju su juo atostogauti. Noriu, kad jis pamatytų daug gražių, fainų ir įspūdingų dalykų. Ta vaikystė turi būti prisiminta su šypsena ir dideliu malonumu, nes per pažinimą formuojasi asmenybė“, – su šypsena veide Delfi sakė žinoma vizažistė.

Moteris prisiminė ir savo mamos pastangas jos vaikystę paversti kuo įdomesne.

„Ji lygiai taip pat dėjo maksimaliai viską, kad aš jausčiausi patogiai. Ji ugdė manyje pasitikėjimą savimi. Todėl aš stengiuosi juo apdovanoti ir savo sūnų“, – sakė ji.

Pasiteiravus, kaip sūnus jautiesi po pirmųjų gyvai pamatytų rungtynių, O. Pikul atviravo, kad jis džiaugėsi: „Parodžiau, kaip vyksta žaidimas, kontaktas, kokia tai jėga ir kokios emocijos persiteikia. O ir vietos, kuriose mes buvome, labai unikalios ir geros. Pagalvojau, kad tai vaikui pamatyti labai naudinga bei vertinga.“

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder