Oksana Pikul sūnui Dominykui surengė įsimintiną gimtadienį

Oksana Pikul sūnui Dominykui surengė įsimintiną gimtadienį: lazerių erdvė ir ypatinga dovana

(1)

Praėjusį savaitgalį „Oksana Pikul grožio namai“ savininkė ir įkūreja Oksana Pikul (39m.) 8-ojo gimtadienio proga išpildė visas sūnaus Dominyko svajones ir surengė nepamirštamą gimtadieno šventę.

 

Oksana pasakojo, kad šis gimtadienis buvo išskirtintis, nes Dominykas pats suorganizavo savo šventę: ji buvo atsakinga tik už dekoracijas.

„Šiais metais Dominykas diktavo viską, ko tik norėjo, jis pats pasirinko vietą, temą ir pramogas“, – naujienų portalui lrytas.lt teigė ji.

Gimtadienio tema buvo tikras iššūkis Oksanai, kadangi sūnus šventės vietą norėjo paversti lazerių erdve. 

„Mano, kaip mamos, pareiga buvo viską įgyvendinti ir, žinoma, papuošti. Viską, ką norėjo, viską įgyvendinom ir Dominykas gavo tai, ko norėjo“, – pasakojo Oksana.

Pasidomėjus, kiek žmonių dalyvavo šventėje, moteris juokėsi, kad vasaromis šventę organizuoti sunkiau – daug klasiokų yra išvykę, tačiau tai nesutrukdė surengti įsimintiną gimtadienį sūnui.

Gimtadienio proga draugai Dominyką apipylė įvairiausiomis dovanomis, bet, svarbiausia, jog nuo mamos ir močiutės jis gavo tai, ko labiausiai norėjo.

„Kurios dovanos labiausiai norėjo, tą ir gavo – dviratį. Čia tikriausiai labiausiai laukta dovana, nes jau seniai norėjo didelio dviračio“, – džiaugėsi Oksana.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder