Pajūryje skambės muzika iš Japonijos

Birželio 30 d. į Palangos „Oldman parką“ koncertuoti atvyksta „Kuunatic“ - trys merginos iš Japonijos, pasiruošusios užburti savo charizma ir muzika bei supažindinti mus su tradiciniais japoniškais garsais persmelkta, tačiau tik „Kuunatic“ būdinga modernia Japonijos muzika, nukelsiančią klausytoją į dar nepatirtą pasaulį.

Muzikinę koncepciją - fantaziją kuriančios „Kuunatic“ susibūrė 2016 metais Japonijoje, Tokijuje.

Trys grupės narės, vokalistės atėjo iš visiškai skirtingų muzikinių ir kultūrinių tradicijų, tačiau visos jos tyrinėja pirmykštį būgnijimą, atmosferinius sintezatorių garsus bei tradicinių japoniškų instrumentų sąskambius.

Jų vokalai palydi klausytoją į ritualinę erdvę besitęsiančią už mėnulio ir toliau.

„Kuunatic“ muzikoje skleidžiasi užburiantis garsų pasaulis, peržengiantis žanrų ribas, tuo pačiu ne tik tyrinėjantis ir neriantis į eksperimentus, bet ir įsimenantis savo dainingumu ir melodijomis.

Tarp aštrių, kartais chaotiškų būgnų ir punk elementų išnyra klavišininkės grojimas lengva, paukštiška Kaguri fleita, nukeliančia į ritualus ir iškviečiančia protėvių apraiškas jų muzikoje.

„Japonijos muzikinė tradicija yra labai arti, net mums nesiklausant Gagaku - japonų klasikinės muzikos atliekamos Tokijo imperatoriškuose rūmuose ar  nesilankant Kabuki teatro pasirodymuose.

Ši muzika yra nuolatos aplink ir ji lengvai randa kelią į mūsų kūrybą.“ – teigia grupės narės.

Kuunatic narės - tai Fumie Kikuchi grojanti klavišiniais, Yuko Araki grojanti būgnais bei Shoko Yoshida grojanti bosine gitara. Visos trys turi stiprius balsus ir dainuoja „Mums patinka miksuoti ir eksperimentuoti su viskuo, ką mes pamatome ir ką išgirstame, ką patiriame ir pagalvojame.

Ne tik Japonijoje, bet ir visur kitur. Tai mums padeda sukurti unikalų pasaulį - utopiją“, - sako Kuunatic kūrėjos. Anot jų, realybė gali būti lankstoma, laiko ir erdvės suvokimas gali būti keičiami.

Nors grupė yra iš labai žemėje tvirtai įsišaknijusio Tokijo miesto, įkvėpimo jos semiasi iš žemės palydovo mėnulio.

Tad kviečiame ir jus į egzotinę, ezoterinę viziją, judančią tarp dvasių pasaulio ir fizinės realybės, susijungiančią į užburiančią eksperimentuojančią su tradicijomis ir tarpplanetiniais garsais  patirtį.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Bilietai: www.bilietai.lt bei renginio metu.

„Kuunatic“ - trys merginos iš Japonijos
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder