Palangos baseine sau tinkamą poilsį atras kiekvienas (2)

Kol Baltijos jūros bangos dar per šaltos maudytis, Palangos baseinas kviečia poilsiautojus pasimėgauti teikiamomis vandens pramogomis. Daugiafunkcėje miesto erdvėje galima ne tik atsipalaiduoti baseine, atgauti jėgas sveikatingumo centre, bet ir pasikaitinti pirtyje.

Norintiems pasimėgauti vandens pramogomis Palangos baseine galimybių pasas nėra būtinas. Čia lankytojams užtikrinamas ir vienam asmeniui skiriamas 20 kv. m plotas.

Palangos baseine sau tinkamą poilsį atras kiekvienas. Norintieji pagerinti plaukimo įgūdžius, tai galės padaryti ramiai ar intensyviai plaukdami ir laiką leisdami baseino zonoje. O norintieji dienos rūpesčius ir problemas palikti už durų laiką sau skirti gali Palangos baseino sveikatingumo centre, kur įrengtos pirtys, sūkurinės vonios bei pramoginiai baseinai vaikams.

Sveikatingumo centre praleistas laikas lankytojams ne tik suteikia naujų jėgų, gerą savijautą, bet ir padeda atrasti vidinę ramybę. Paplaukiojus baseine bei atsipalaidavus sveikatingumo centre, atsigaivinti galima ir baseino komplekse atsidariusioje naujoje kavinėje.

„Mūsų kompleksas yra labai modernus, viskas nauja: baseinas ir sveikatingumo erdvė, sporto klubas ir kavinukė, viskas įrengta moderniai, šiuolaikiškai, naudojant naujas technologijas“, - pasakojo Palangos baseino direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Donatas Elijošius.

Darbuotojai ne tik nuolat dezinfekuoja dažniausiai liečiamus paviršius, bet ir užtikrina, jog nebūtų viršijamas leidžiamas žmonių skaičius vienoje patalpoje.

„Turime galimybę kontroliuoti atstumą tarp žmonių, nes turime gelbėtojus, jie stebi, žiūri, įspėja, taip pat reguliariai yra dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, rankenos, turėklai. Žmonėms dar prieš karantiną labai patiko mūsų organizuotos pirčių programos, tad tikimės, jog artimiausiu metu galėsime atnaujinti ir teikiamas paslaugas“, - vylėsi D. Elijošius.

Galima pagerinti plaukimo įgūdžius

Norintiems sustiprinti ar patobulinti jau turimus plaukimo įgūdžius bei jaučiantiems vandens baimę ar norintiems treniruoti tam tikras raumenų grupes, Palangos baseine galima lankyti grupines ir individualias plaukimo treniruotes.

„Teikiame dabar grupines ir individualias vaikų plaukimo treniruotes, vienas treneris moko vaikus plaukti, po 5 vaikus takelyje. Taip pat nuo birželio 10 d. baseine prasidėjo ir rytinės suaugusiųjų plaukimo treniruotės. Profesionali trenerė mokymosi procese taiko šiuolaikinę metodiką, naudoja įvairius plaukimo reikmenis. Treniruotės skirtos ne tik išmokti plaukti, bet ir sustiprinti bei pagerinti jau turimus plaukimo įgūdžius“, - dėstė D. Elijošius.

Lankytojų labai pamėgtos kineziterapinės mankštos ir vandens aerobikos užsiėmimai baseine dėl karantino ribojimų kol kas nevyksta, tačiau, pasak D. Elijošiaus, paslaugos po truputėlį atnaujinamos ir tikimasi, jog artimiausiu metu bus atnaujintas visų paslaugų teikimas.

O patys mažiausieji baseino lankytojai vandens pramogomis ir kūdikių mankštomis galės džiaugtis jau nuo birželio 17 dienos. Palangos baseine yra įrengtas specialus baseinėlis vaikams, kur mažieji mankštelių metu ne tik stiprins imuninę sistemą, raumenis, bet ir lavins įgimtus plaukimo ir nardymo įgūdžius.

Organizuoja ir vaikų stovyklas

Palangos baseinas organizuoja ir vaikų vasaros stovyklas, kuriose vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir užsiima itin įdomiomis veiklomis bei edukacijomis.

„Kadangi miesto pirtis šiuo metu nedirba, tai jos patalpose mūsų darbuotojai organizuoja vaikų stovyklas. Birželio mėnesį stovyklos dar bus be plaukimo pamokų, tačiau su labai smagiomis edukacijomis, o liepos mėnesį stovyklos bus jau su plaukimo pamokomis. Stovyklų metu vyksta įvairios edukacinės, mokomosios programos, pavyzdžiui, rankdarbių ar keramikos edukacija“, - sakė Palangos baseino direktoriaus pavaduotojas.

Klaipeda
Pazoras, 2021-06-17 21:06
Klaipeda
Pazoras, 2021-06-17 21:06
Sidebar placeholder