Paplūdimiai, sakuros, pasivaikščiojimai be minios žmonių: paskelbtos idealios pasaulio šalys, kurias verta aplankyti šį pavasarį

(1)

Trys populiariausios pavasario kelionių kryptys buvo Kankune, Tokijuje ir Londone.

Tradiciškai vasara yra pagrindinis atostogų sezonas, tačiau nebūtina laukti, kol jis prasidės, kad patirtumėte šiek tiek nuotykių.

Juolab kad kelionės ne atostogų sezono metu dažnai turi nemažai privalumų - nuo mažesnių kainų ir minios žmonių nebuvimo iki komfortiškesnės temperatūros.

Kelionių užsakymo platforma "Expedia" pristatė naujausią "Spring Break Travel Outlook" ataskaitą, kurioje, be kita ko, įvardijo septynias populiariausias 2024 m. pavasario atostogų kryptis.

Populiariausios pasaulyje pavasario atostogų kryptys yra šios

1. Kankunas, Meksika. Tai viena populiariausių pasaulyje paplūdimių krypčių, kurioje kovo-gegužės mėnesiais vidutinė paros temperatūra yra 25-28 laipsniai Celsijaus.

Kartu Meksika yra viena iš draugiškiausių užsieniečiams šalių pasaulyje, čia gana prieinamos kainos ir daug vertų dėmesio lankytinų vietų.

2. Tokijas, Japonija. Kovo-balandžio mėnesiais Japonijoje, anksčiau pripažintoje gražiausia pasaulio šalimi, įsibėgėja vyšnių žydėjimo sezonas. Tradiciškai turistai iš viso pasaulio atvyksta į sostinę pasigrožėti vyšnių žiedais.

3. Londonas, Jungtinė Karalystė. Didžiosios Britanijos sostinė kasmet įtraukiama į populiariausių pasaulio turistinių vietų sąrašą, o 2024 m. pavasarį turistus ten papildomai gali pritraukti keletas renginių, pavyzdžiui, gegužės mėnesį numatytas Šviesų festivalis.

4. Paryžius, Prancūzija. Dar viena "amžina" populiariausia pasaulio kryptis, į kurią turistai ir toliau plūsta, nepaisant didžiulių minių ir aukštų kainų.

Jei šiemet norite aplankyti Prancūzijos sostinę, geriau rinkitės pavasarį, nes vasarą prie tradicinio turistų šėlsmo prisidės sporto turistų, kurie atvyks į vasaros olimpines žaidynes Paryžiuje, srautas.

Jau dabar žinoma, kad dėl šio renginio vasarą mieste pakils apgyvendinimo ir viešojo transporto kainos turistams.

5. Punta Kana, Dominikos Respublika. Ši tropinė šalis su nuostabiais paplūdimiais ir labai maloniomis kainomis pavasarį turistus papirks ir komfortiškomis oro sąlygomis - nuo gegužės iki kovo oro temperatūra čia siekia 25-26 laipsnius Celsijaus, per metus iškrenta mažiausiai kritulių ir būna daugiausia saulėtų valandų.

6. Roma, Italija. Praėjusią vasarą ekskursijos po "amžinąjį miestą" virto tikru pragaru dėl Europą užklupusios rekordinės karščio bangos.

Kadangi klimatologai šiemet prognozuoja maždaug tokią pačią vasaros temperatūrą, į Romą geriau stengtis nuvykti pavasarį.

Be to, yra tikimybė, kad tada ten bus ir šiek tiek mažiau žmonių - sezono įkarštyje miestas būna tiesiog perpildytas.

7. Barselona, Ispanija. Katalonijos sostinė taip pat yra vienas iš labiausiai turistų perpildytų Europos miestų, kurį geriausia aplankyti ne sezono metu.

Pavasarį Barselonoje temperatūra svyruoja nuo 14 iki 19 laipsnių Celsijaus - vis dar nepakankama maudynėms jūroje, bet labai patogi maloniems pasivaikščiojimams.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder