Papuošalai Valentino dienos proga – kaip išrinkti tinkamą dovaną savo antrajai pusei

Sakoma, kad artimas žmogus turi jaustis mylimas kiekvieną dieną, o ne tik ypatingomis progomis, tad kodėl Valentino diena turėtų būti kitokia? Valentino diena – puiki proga ypatingu būdu priminti savo antrajai pusei, koks svarbus jis ar ji yra jūsų gyvenime. 

Juvelyriniai dirbiniai labiau nei bet kas kitas simbolizuoja vertę, ilgaamžiškumą ir grožį, jie verčia šypsotis ir patinka net reikliausiems žmonėms. Kokybiška juvelyrika laikoma puikia dovana artimiausiems, brangiausiems ir svarbiausiems žmonėms.

Nežinote, kokia Valentino dienos dovana nustebintų jūsų mylimąjį? Mūsų kruopščiai paruoštos idėjos padės apsispręsti. 

Pagalvokite apie dovanos gavėją

Norint išrinkti tinkamą dovaną, reikėtų pradėti nuo pagrindinių klausimų: ar jūsų artimasis yra tas žmogus, kuriam patinka papuošalai, ar segi auskarus, ar pirmenybę teikia linksmoms spalvoms, ar klasikai?

Jei norite, jog jūsų dovana pataikytų tiesiai į dešimtuką, skirkite laiko ir apgalvokite savo antrosios pusės asmeninį skonį. Yra žmonių, kurie  teikia pirmenybę auksui, yra asmenybių, kurioms patinka tik sidabro papuošalai, o kitiems tauriojo metalo pasirinkimas nėra toks svarbus, jei laikomasi tinkamo stiliaus.

Lengviausias būdas suprasti mylimo žmogaus skonį atkreipti dėmesį į jo pasirinkimus, stilių, mėgstamus papuošalus.

Svarbias pareigas užimantiems žmonėms tikrai patiks aukštą statusą pabrėžiančios sąsagos, klasikiniai auskarai arba apyrankės, meniškas sielas nustebins unikalaus dizaino žiedai, o sportiškoms asmenybėms puikiai tiks modernus, patogaus dizaino laikrodis. 

Nustatykite dovanos biudžetą

Atsižvelgiant į platų juvelyrinių dirbinių asortimentą, biudžeto nustatymas yra puikus pirmasis filtras, padedantis susiaurinti paiešką. Auksiniai papuošalai reikalauja šiek tiek didesnių investicijų, o sidabriniai papuošalai yra prieinamesni.

Taip pat yra plieno, keramikos, tekstilės ir kitų medžiagų, kurių kainai įtakos gali turėti ne tik žaliava, bet ir juvelyrinių dirbinių prekės ženklas ar kolekcijos paklausa. Šiuo metu labai populiarus paauksuotas sidabras, kuris yra nepaprastai gražus, labai vertingas ir nebrangus.

Pavyzdžiui, GIVEN kolekcijose jūsų laukia paauksuoti žiedai, auskarai ir kiti kokybiški papuošalai.

Apsvarstykite dovanos nešamą žinutę

2

Nustačius biudžetą, reikėtų pasirinkti dovanos rūšį. Gauti dovaną per Valentino dieną yra maloni patirtis, tačiau kiekvienoje dovanoje užkoduota tam tikra žinutė. Stilingi dizainerių pakabukai ar klasikiniai auksiniai auskarai kiekvienas iš jų pasako ką nors ypatinga.

Kartais dovanos kalba garsiau nei žodžiai. Dovanoti papuošalai gali džiuginti, jais galima išreikšti dėkingumą ar slaptus troškimus. Pavyzdžiui, raktų pakabukas su pritvirtintu namų raktu arba klasikinis auksinis žiedas su deimantais gali pasakyti daug daugiau nei tūkstantis žodžių.

Nustebinkite mylimąjį personalizuotais papuošalais

Užtenka šiek tiek laiko ir fantazijos, kad dovana taptų ypatinga. Personalizuokite papuošalus keliais paprastais būdais. Klasikinis variantas yra graviravimas palinkėjimas, data ar vardas, išgraviruotas ant puošnaus pakabuko, padarys dirbinį įsimintiną ir suteiks jam papildomos vertės bei emocijų.

Personalizuotiems papuošalams taip pat gali būti pritaikyta teminė pakuotė, pavyzdžiui, specialios formos dėžutė, asmeniškai sukurta kortelė arba maišelis, kuriame kartu su auskarais, pakabuku ar žiedu pateikiami asmeniškai gavėjui skirti žodžiai. 

Jei jūsų galvoje nėra idėjų

Net jei žinote dovanos gavėjo skonį ir pageidavimus, nustatėte dovanos biudžetą ir sugalvojote, kaip ją personalizuoti, papuošalų pasirinkimas gali priblokšti net ir labiausiai patyrusius dovanotojus. Tad ką daryti, jei neturite visiškai jokių idėjų, o Valentino diena jau beldžiasi į duris? Gera alternatyva kruopščiai parinkta dovanų kortelė.

Ši dovana suteikia galimybę rinktis iš daugybės puikių juvelyrinių dirbinių ir suteikia jūsų mylimajam pasirinkimo laisvę įsigyti tai, ko labiausiai trokšta širdis. GIVEN dovanų kortelė turi keletą privalumų: ją galima įsigyti fizinėje parduotuvėje arba nuotoliniu būdu. Be to, kortelė atkeliaus į jūsų rankas per kurjerį arba elektroniniu paštu, o jos romantiškas dizainas privers jus nusišypsoti.

Tobuli papuošalai kur jų ieškoti?

3

Kad ir ko ieškotumėte, juvelyrinių dirbinių parduotuvė GIVEN yra ideali vieta ieškantiems tobulos dovanos čia rasite klasikinių, modernių ir unikalių papuošalų kolekcijų, tinkančių visiems skoniams.

GIVEN jūsų laukia ir išskirtiniai, ir kuklūs, nebrangūs papuošalai, o prireikus galite per kelias minutes sumokėti beprocentines įmokas. Nepamirškite, kad gražiai apipavidalinta dovanų kortelė, nesvarbu, spausdinta ar elektroninė, suteiks jums tiek pat džiaugsmo ir galimybių pasipuošti, kiek ir tiksliai parinkta dovana.

Apsilankykite fizinėje GIVEN parduotuvėje arba internetiniame puslapyje Given.lt šiandien ir padovanokite savo antrajai pusei idealią Valentino dienos dovaną!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder