Pasaulinių žvaigždžių koncertuose apsilankęs Egidijus Dragūnas: prieš „SEL“ šou – dar daugiau įkvėpimo

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki didžiausio ir įspūdingiausio „SEL" koncerto rugpjūčio 26 dieną Kauno Dariaus ir Girėno stadione, Egidijus Dragūnas dėlioja paskutinius akcentus ir jau aiškiai žino, kokia yra jo vizija šiam pasirodymui.

Ieškoti netradicinių, dar Lietuvoje nematytų sprendimų padėjo ir neseniai aplankyti pasaulinių žvaigždžių, tokių kaip Beyonce, Weeknd, „Rammstein" bei „Depeche Mode" koncertai užsienyje.

„Tai, ką pamačiau ten, buvo žodžiais sunkiai nupasakojama. Grįžau galvodamas, kad ir kiek mes besistengtume, niekada jiems neprilygsime, tačiau komanda, su kuria dirbu ruošdamas šį šou, mane patikino:

Padarysime viską, kas mūsų rankose, kad maksimaliai priartintume žiūrovus prie tų patirčių, ką patys patyrėme užsienio atlikėjų koncertuose. Šalia savęs turiu profus, kurie gali pranokti patys save“, - įsitikinęs Selas.

Jo teigimu, šiuo metu dirbama ne tik su technine, bet ir kūrybine šou dalimi. Ruošiami šokėjai, kuriami kostiumai, specialūs įvaizdžiai.

„Su kostiumais dirba net keturi dizaineriai – nuo Juozo Statkevičiaus iki jaunų perspektyvių žmonių, kuriais aš visiškai pasitikiu.

Taip pat dirba grimo profesionalai, choreografai. Tai, ką matysite scenoje, ne ką mažiau svarbu už tai, ką išgirsite. Tam skiriama ne ką mažiau dėmesio nei muzikai“, - intriguoja E. Dragūnas.

Į šou jau parduota didžioji dalis bilietų, taip pat kviečiami žmonės, norintys koncerte pagelbėti kaip savanoriai.

Tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje.

Bilietus į šou Kaune platina Bilietai.lt: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--kaunas-392209/

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder