Patarimai, kaip rengtis per Kalėdas ir Naujuosius metus

(1)

Prieš Kalėdas ir Naujųjų metų išvakarėse svarbu turėti laiko viskam: sugalvoti ir įgyvendinti staigmenas, užbaigti darbinius reikalus, susikurti šventinį įvaizdį, bet svarbiausia – neišprotėti gruodžio šurmulyje, kamščiuose ir eilėse.

Daug kalbėta apie tai, kur įsigyti tobulą aprangą ir kaip stilingai derinti aprangos detales. Pats metas aptarti, kaip rengtis, kad 2022-ųjų metų simbolis būtų palankus ir atneštų sėkmės!

2022-ieji – virsmų laikas

Ateinančių metų šeimininkas – Juodasis arba Mėlynasis Vandens Tigras. Jis turi drąsos, ryžto, pasiruošęs pokyčiams ir judėjimui į priekį.

Būtent šių savybių gyvenime taip dažnai pritrūksta, norint gyventi pilnavertį gyvenimą.

Metų simbolį lydi du elementai: medis ir vanduo. Medis simbolizuoja augimą ir raidą, o vanduo yra viskas, kas susiję su mūsų jausmais ir emocijomis.

Naujaisiais metais reikia nusiteikti, kad drąsiai priimsite sprendimus ir įgyvendinsite tikslus.

Priešingu atveju Juodasis Tigras veiks prieš jus ir 2022-ieji metais nebus labai produktyvūs.

Naujųjų metų spalvos ir audiniai

2022 metų simboliui patiks vandens spalvos: mėlyna, žydra, turkio ir sidabrinė. Taip pat medžio elementų atspalviai – ruda, smėlio, žalia, auksinė.

Drabužius su ryškiais arba kačių raštais atidėkite iki kitos progos.

Tigras netoleruoja konkurencijos. Kalbant apie medžiagas, nepageidautina dėvėti sintetikos ir kailio, geriau naudoti daiktus pagamintus ir organinio audinio.

Kaip rengtis Naujiesiems metams?

Naujieji metai – puiki priežastis suspindėti. Todėl bus tinkama apranda su blizgučiais ir cirkoniais. Akcentas gali būti skiriamas švarkui, aksesuarams, batams ar papuošalams.

Be to, vėl madingos operinės pirštinės iš atlaso, nėrinių ir odos. Jos puikiai papildys šventinį įvaizdį, jei šventė vykst restorane.

Galite dėvėti ką nors drąsaus, tik jums tinkamo. Negalvokite apie tai, ką pasakys kiti.

Juodajam Tigrui nerūpi kitų nuomonė, jis pats sau autoritetas. Verta imti pavyzdį iš metų simbolio.

Kaip rengtis per Kalėdas? 

Kalėdos – rami šeimos šventė. Šią dieną nėra įprasta lankytis pramogų vietose. Vienintelė vieta, kurią verta aplankyti, yra bažnyčia.

Kūčių vakarą, norint švęsti su šeimos nariais, nereikėtų vilkėti puošnių, per iškilmingų apdarų: vienas iš šventės simbolių – Mergelės Marijos nekaltybė.

Todėl suknelė turėtų būti tinkama – be gilios iškirptės priekyje ar nugaroje. Taip pat patariama į bažnyčią eiti apsirengus ne kasdiene suknele, nes visgi tai yra šventinė diena!

Tačiau ką daryti, jei šventinė apranga jau išrinkta, nupirkta ir laukia, kol ją apsivilksite, bet ji nėra labai kukli?

Namuose galima taip rengtis, bet į šventą vietą taip neisite…

Yra vienas būdas, kuriuos naudojasi tos moterys ir merginos, kurios nėra įpratusios viešumoje pasirodyti kukliais drabužiais, net jei tai būtų apsilankymas bažnyčioje.

Jeigu jūsų šventinė apranda nėra labai kukli, bet pakankamai tinkanti šiai iškilmingai progai, verta įsigyti didelę skarą, kuri apgaubs jus iki pat juosmens.

Taip pavyks laimėti du kartus: ir apsivilksite suknelę, kurią planavote, ir paslėpsite kūno dalis, kurios yra per daug atviros.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder