Pats begėdiškiausias Zodiako ženklas: planuokite su jais tik tada, jei nenorite vykti

(1)

Šiek tiek padedami astrologijos ekspertų grupės, išsiaiškinome lengvabūdiškiausius Zodiako ženklus - nuo nekenksmingai prisiimančių pernelyg daug įsipareigojimų iki begėdžių, kurie nepasirodo.

6 Vandenis

Mūsų sąrašas prasideda ženklu, kuris neketina blaškytis, bet kartais vis tiek blaškosi.

"Vandeniai yra idėjų žmonės - jie visada kupini nuostabių minčių apie tai, ką jie galėtų padaryti, ką jūs galėtumėte padaryti, kas galėtų įvykti, bet jiems trūksta ryžto daugelį tų dalykų įgyvendinti", - sako garsenybių aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman.

"Taigi jie gali pateikti savo idėją kaip konkretų planą, bet iš tikrųjų tai tik miglota viltis, ir ji neišsipildys."

Tačiau tai ne visai jų kaltė. Kadangi Vandenis yra oro ženklas - ir pats lengviausias oro ženklas, - jiems tiesiog sunku įgyvendinti savo planus.

5 Žuvys

Šio ženklo nepastovumas kyla iš nesugebėjimo nustatyti ribas.

"Užuot nustačiusios ribas, Žuvys tiesiog savaitei išnyks", - sako Maisy Bristol, "Tarot By Maisy" astrologė ir taro skaitytoja.

"Norėdamos išvengti konfrontacijos ar sudėtingų pokalbių, Žuvys tiesiog pasiners į savo pasaulį, kol atgaus jėgas."

Nenustebkite, jei grupės pokalbyje jie pasakys, kad yra pasirengę kažkam, o įvykio dieną jus išvys. Tikėtina, kad norėdami įkrauti savo socialinę bateriją, jie užsidarys zonoje klausydamiesi naujo albumo arba tapydami meno kūrinį.

4 Dvyniai

Dvyniai mėgsta daryti daug dalykų vienu metu. Jie gali eiti nuo biuro laimės valandėlės iki teniso pamokų ir klubo, beveik be jokių prastovų. Tačiau dėl tokio "go-go-go" mentaliteto jie kartkartėmis gali praleisti keletą dalykų.

"Jie dažnai prisiima pernelyg daug įsipareigojimų ir į viską vėluoja", - sako Licia Morelli, viena iš "Hey Clair!

"Jei kviečiate Dvynius ką nors nuveikti, atminkite, kad esate maždaug dešimtasis tos dienos darbų sąraše - jie pasirodys, bet ne laiku." Atvykę į vietą, jie taip pat gali anksti pasišalinti.

3 Svarstyklės

Tai dar vienas ženklas, kurį užgrūdina pernelyg dideli įsipareigojimai.

"Svarstyklės taip pat gali būti gana nepastovios, bet tik todėl, kad nori, jog visi būtų laimingi", - sako Morelli.

"Jei joms bus pasiūlyti du kvietimai išeiti vakare, jos stengsis suderinti abu, užuot atsisakiusios. Jei jie pasiners į linksmybes su pirmuoju kvietimu, gali pamiršti nueiti su antruoju."

Prieš kviesdami į sėdimą vakarienę, galite paklausti, ar jie turi kitų planų vakarui.

2 Šaulys

Šis hipernepriklausomas ir laisvos dvasios ženklas gali jaustis įkalintas griežtų planų.

"Nenorėdami būti suvaržyti, jie gali nuspręsti, kad jų priimtas sprendimas ar planai tiesiog nebeatitinka to, ką jie nori daryti, todėl paskutinę minutę atšauks susitikimą arba tiesiog nepasirodys", - sako Morelli.

"Šauliai taip pat yra spontaniški ir gali pasirinkti įdomesnį planą, o ne pirminius planus", - priduria ji.

"Tai taip pat lemia, kad paskutinę minutę jie atšaukia savo planus arba - kadangi jie yra akimirkoje - pamiršta jums pranešti, kad negalės atvykti." Ei, jie bent jau linksminasi.

1 Vėžys

Kaip sako Morelli, "jei norite lažintis, kad jūsų planai bus atšaukti, planuokite su Vėžiu".

Šį namisėdos ženklą simbolizuoja vėžys ir, kaip ir krabas, jis mėgsta būti savo kiaute. Taigi, jei jūsų planai yra už jo kiauto ribų, tikėtina, kad jie praeis.

"Vėžys mėgsta būti namie ir jausti saugumo jausmą", - priduria Morelli.

"Tai reiškia, kad šiuo metu jie greičiausiai manys, jog planas yra puiki idėja, bet kai ateis laikas pasirodyti ir išeiti... na, jie dažniau linkę išsisukinėti, kad galėtų likti namuose ir ilsėtis, gaminti valgį ar skaityti knygą prie ugnies."

Jei norite garantuoti, kad jie atvyks, paklauskite, ar nenorėtų priimti pas save. Galime lažintis, kad jie pasinaudos pasiūlymu.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder