Paulina Paukštaitytė ir Baumila pristato dainą „Įsimylėjau”: sužavėjo naujausio lietuviško filmo kūrėjus

Paulina Paukštaitytė kartu su Vaidu Baumila pristato bendrą dainą „Įsimylėjau”. Šį kūrinį galima išgirsti ir Agnės Marcinkevičiūtės režisuotoje lietuviško kino juostoje – „Savas, svetimas, mylimas“.

Papasakok, kaip gimė daina „Įsimylėjau”?

Paulina: Šią dainą parašiau dar karantino metu. Dažnai kiekviena mano emocija būna užfiksuota dainoje, kūryba man yra terapija.

Norėjosi gyventi šia meilės emocija, tad parašiau tikrai, jautriai, aiškiai ir trumpai, kaip jaučiuosi gyvendama didelėje meilėje. Šią dainą parašiau aš, kiek vėliau prisidėjo ir Vaidas, kuris dainoje papasakojo, kaip meilėje gali jaustis ne tik moterys, bet ir vyrai, ką dažniausiai jiems yra sunku pripažinti.

Paulina Paukštaitytė ir Vaidas Baumila / Organizatorių nuotr.

Vaidas: Pamenu po karantino, susitikome su prodiuseriais Edgaru Žaltausku ir Kasparu Meginiu studijoje, kalbėjome apie mano dainas ir aš jiems pasakiau:

„Nepatikėsite, „Įsimylėjau” dainoje tiesiog girdžiu Vaido Baumilos balsą.” Tuomet netikėtai draugų kompanijoje susitikome su Vaidu ir jam pasiūliau paklausyti šios dainos, jam ji labai patiko ir jis sutiko prisidėti.

Kūrinys skamba ir naujoje lietuviško kino juostoje – ,,Savas, svetimas, mylimas”

Paulina: Filmas yra apie tikrą meilę. Vaidas Baumila jame atliko vieną pagrindinių vaidmenų, o šios dainos tema labai atitiko filmo siužetą. Viskas sutapo taip, kad mūsų daina ir šis filmas pasirodė tuo pačiu metu.

Su Vaidu mes esame puikūs bičiuliai. Kartu filmuotis dainos „Įsimylėjau” vaizdo klipe buvo be galo lengva. Jis yra labai profesionalus, puikiai mokantis dirbti prieš kamerą ir mokantis sukurti jaukią darbo atmosferą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder