Paulius Ratkevičius su drauge ilsėjosi Italijoje: nuostabūs vaizdai ir turistų nepaliestas Italijos regionas

(1)

Sporto treneris Paulius Ratkevičius (36 m.) įpusėjus rugsėjui saulės gaudyti išvyko į saulėtąją Italiją, Kalabrijos regioną. Žinomas vyras atsotogauti ir tyrinėti dar mažai turistų paliesto pietinės Italijos regiono išvyko kartu su savo drauge. 

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ P.Ratkevičius nuolat dalijasi kelionės akimirkomis. Atostogų įspūdžiais jis sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo lrytas.lt skaitytojais, bei plačiau papasakoti apie kelionės planus.Digital Matter icon

Treneris pasakojo, kad Italijoje yra lankęsis tik vieną kartą, tuomet ši šalis jam pasirodė labai įdomi ir graži todėl jau tada žinojo, kad į ją sugrįš dar ne vieną kartą.

„Italiją pasirinkau, nes esu buvęs čia tik vieną kartą – Genujoje. Tuomet man ji pasirodė labai graži. Iš tų pietinių populiarių šalių tai mano mažiausiai aplankyta šalis.

Esu slidinėjęs kelis kartus Italijos alpėse, bet, kad pakeliauti ir patyrinėti nesu buvęs. Ir jau galiu teigti, kad tikrai ne kartą čia sugrįšiu“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo vyras.

Paulius kartu su drauge Italijoje praleido savaitę laiko ir mėgavosi kiekviena diena. Jiedu tyrinėjo miestelius, mėgavosi nuostabiais vaizdais bei saulės voniomis.

„Kelionė truko savaitę, labai daug apkeliavome Kalabrijos tai – nuostabus regionas, pasakiški vaizdai, gražios vietos – visiškai pateisino mūsų lūkesčius.

Kiekvienas miestelis yra nuostabus, galima fotografuoti kiekvieną kampą ir architektūra labai autentiška ir graži“, – kelionių ispdūžiais dalijosi Paulius.

Jis pasakojo, kad kelionėje daug keliavo po šalį, bet džiaugėsi, kad užteko laiko ir pagulėti paplūdimyje bei pasideginti.Digital Matter icon

„Kelionė sakyčiau daugiau pažintinė, bet ir poilsio turėjome. Ir paplūdimyje pagulėjome, ir kiekvieną dieną vis naują miestelį aplankėme arba net gi du per dieną“, – džiaugėsi vyras.

Pauliaus nuomone, Italija tai toks miestas, kuriame yra būtinas automobilis, norint geriau pažinti šią šalį. Pasidomėjus, kokiose vietose teko pabūvoti jis papasakojo, kad aplankyti ir pamatyti pavyko labai daug.

„Turėjome išsinuomavę automobilį, nes tokią šalį manau vienareikšmiškai verta aplankyti ne tik gulint paplūdimyje. Aplankėme didžiąją dalį Kalabrijos regiono – pagrindines lankytinas vietas ir miestelius“, – teigė jis.

Jis taip pat pridūrė, kad susidūrė ir su iššūkiais, kadangi atstumai tarp lankytinų vietų yra dideli, tačiau tai nesutrukdė pamatyti viską, ką jiedu buvo susiplanavę.

„Stengiamės apvažiuoti viską, nors atstumai, kai kurie tikrai dideli. Bet labai motyvuoja, nes vaizdai viską atperka“, – dalijosi P.Ratkevičius.

Paulių Italiją sužavėjo ne tik savo pasakiškais vaizdais, bet įspūdį jam paliko ir nuostabi Italų virtuvė.

„Maistas labai skanus, nuo tradicinių makaronų ir picų iki ledų“, – su šypsena baigė jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder