Loterijos laimėtojai

Pensininkai, loterijoje radę „spragą“, laimėjo 26 mln. dolerių: jie pasidalijo paslaptimi

(3)

Statistika rodo, kad tikimybė laimėti „Powerball“ aukso puodą atspėjus visus skaičius su baltais ir raudonais kamuoliukais yra viena iš 292 milijonų. Tačiau Džeris ir Mardžė Selbiai iš Evarto (Mičigano valstija) rado sistemos „spragą“, kuri leido jiems tapti mega turtingais.

Jie galėjo pasinaudoti tik tam tikru žaidimu, pavadintu „Cash Winfall“, kuris nuo to laiko buvo nutrauktas, kai valdžios institucijos suprato, kad žmonės juo naudojasi norėdami lengvai užsidirbti pinigų.

Vis dėlto Selbiai sugebėjo pasipelnyti, nes pelnė daugybę teisėtų laimėjimų, dėl kurių iš viso praturtėjo 26 mln. dolerių.

Tai gana įdomi sėkmės istorija, turint omenyje, kad jie pirmą kartą išėjo į pensiją, kai jiems buvo šiek tiek daugiau nei 60 metų, ir neturėjo jokio kito plano, kaip tik „pakelti kojas ir mėgautis gyvenimu“.

„Cash Winfall“, jei aukso puodas pasiekia 5 mln. dolerių ir niekas neatspėja visų šešių skaičių, pinigai „atitenka“ žemesnio lygio prizų laimėtojams.

O kadangi Džeris visada turėjo, kaip jis pats sako, „matematinį protą“ ir šio dalyko bakalauro laipsnį, prireikė vos kelių minučių, kad suprastų, jog tai unikalus žaidimas.

Atlikęs skaičiavimus, jis suprato, kad žaidėjas, kuris laukia „apvertimo“, gali daugiau laimėti nei prarasti, jei niekas neatspės visų šešių „apvertimo“ burtų ir laimės pagrindinį prizą.

„Jei būčiau lošęs 1 100 JAV dolerių, matematiškai būtų laimėjęs vienas laimėtojas su keturiais skaičiais - tai yra 1 000 JAV dolerių.

Padalinau 1100 iš šešių, o ne iš 57 ir gavau 18.

Taigi žinojau, kad turėčiau arba 18, arba 19 laimėtojų su trimis skaičiais, o tai yra po 50 JAV dolerių.

Keturių skaičių laimėtojas gavo 1 000 USD, o aš gavau 18 laimėtojų su trimis skaičiais po 50 USD, taigi tai yra 900 USD.

Taigi, investavau 1 100 JAV dolerių, o uždirbau 1 900 JAV dolerių pelno.“

Pirmą kartą išbandydamas šį planą, Jerry nusipirko bilietų „Winfall“ už 3 600 JAV dolerių - jo triukas pasiteisino ir jis uždirbo 6 300 JAV dolerių.

Kitą kartą jis nusipirko bilietų už 8 000 JAV dolerių ir beveik padvigubino savo investicijas.

Ciklas tęsėsi toliau, ir jie pradėjo lošti šimtus tūkstančių dolerių.

Jie net įtraukė į žaidimą savo vaikus ir artimus draugus, tačiau „Winfall“ žaidimas Mičigane buvo uždarytas.

Tačiau jie tiesiog toliau uždirbo pinigus žaisdami Masačusetse, kur jis vis dar buvo siūlomas.

„Iš tikrųjų tai tik elementari aritmetika, - pridūrė Džeris.

„Tai teikė pasitenkinimą, kad pavyko kažkas, kas buvo vertinga ne tik mums asmeniškai, bet ir mūsų draugams bei šeimai.“

Jų planas galiausiai buvo sužlugdytas po to, kai laikraštis „Boston Globe“ sužinojo apie sukčiavimą loterijoje ir Masačusetso loterija jį uždarė.

Tačiau tuo metu buvo 2011 m., o Selby ir jų bičiuliai jau buvo susikrovę turtus.

Nors valdžios institucijos pradėjo tyrimą, netrukus suprato, kad pora jokio nusikaltimo nepadarė - jie tiesiog rado spragą.

Jų istorija tokia garsi, kad pagal ją buvo sukurtas praėjusiais metais išleistas vaidybinis filmas „Jerry & Marge Go Large“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Bryanas Cranstonas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder