„Pikaso“ grupės narys Tomas Eigertas: „Buvo didelis stresas, norėjau jį pagauti ir išsiaiškinti iki galo“

Po penkerių metų pertraukos į gerai žinomą grupę ,,Pikaso“ grįžo narys Tomas Eigertas. Kaip tik šiuo metu grupė rengia turą ir džiugina savo gerbėjus visoje Lietuvoje. Tačiau Tomas yra ne tik šios grupės narys bei atlikėjas, bet ir renginių vedėjas. Jis neslepia, kad dažnai svarbius gyvenimo sprendimus priima klausydamas savo nuojautos. |Aš jaučiu, kaip man reikia elgtis, labai pasitikiu savo vidumi“, – atviravo atlikėjas.

Ne veltui atlikėjas pasitiki savo nuojauta. Vieną kartą tokiu būdu jam pavyko apsisaugoti nuo sukčių. Norėdamas atlikti gerą darbą, vos per plauką išsaugojo triženklę pinigų sumą. „Vos neišsiunčiau tariamam pirkėjui paspirtuko, kuris kainavo 500 eurų.

Galiausiai išsiaiškinau, kad pirkėjas tik norėjo gauti paspirtuką, o už jį susimokėti – ne. Visa laimė, kad laiku pastabėjau įtartinus ženklus. Buvo didelis stresas, norėjau tą pirkėją pagauti ir išsiaiškinti iki galo, bet jis mane užblokavo, tuo viskas ir pasibaigė“, – dalinosi T. Eigertas.

Ši laida išskirtinė, trečiadienio vakarą laidos vedėjo kėdėje sėdės aktorius Zigmantas Baranauskas, kuris laikinai pakeitė nuolatinį „Duok paskambint“ vedėją T. Augucevičių. Nors, kaip teigia Zigmantas, filmavimo metu jis jautėsi puikiai, tačiau ir pripažino, kad vedėjo darbas nėra tik pramoga.

„Mėgstu bendrauti, mėgstu krėsti pokštus, tai buvau visiškai savo rogėse. Formatas superinis, kadaise ir pats buvau tas skambintojas, kuris trukdė ne tik draugams, bet ir nepažįstamiems. O ir šiaip smagu pažiūrėti iki kiek lankstūs ir nusiteikia sudalyvauti avantiūrose Lietuvos žinomi žmonės. Įspūdžiai geri. Tik netikėjau, kad taip sunku. Laidos vedėjo darbas – nėra tik chi chi cha cha. Yra ką veikti“, – patirtimi dalinsis Zigmantas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder