Po įspūdingo koncerto sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje Vidas Bareikis skelbia unikalų dešimtmečio turą

(1)

Praėjus įspūdingam Vido Bareikio dešimtmečio koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje, atlikėjas gerbėjams skelbia dar vieną džiugią žinią. 

Orginalusis ir šiuo metu naują populiarumo bangą išgyvenantis Vidas, savo klausytojus kviečia į netikėtą dešimtmečio turą – „Reivas akustiškai“. Tai unikalus turas, kurio metu atlikėjas į kiekvieną koncertą pakvies tik po 100 klausytojų.

Muzikinio jubiliejaus proga energingasis kūrėjas V. Bareikis rengia išskirtinį dešimties koncertų turą per Lietuvos vietas, kurios ir pradėjo savo muzikinę karjerą.

„Visada svajojau sugrįžti į tas erdves, kuriose mano koncertuose apsilankė pirmieji klausytojai. Kartais tekdavo groti vos dvidešimčiai ar net 7 žmonėms, o dabar viskas šiek tiek pasikeitė…

Po dešimtmečio „Reivo su orkestru“, į kurį atvyko tūkstančiai žmonių, šis turas bus visiškas kontrastas. Su nekantrumu laukiu jaukių ir betarpiškų susitikimų su savo klausytojais. Kiekviena iš dešimties vietų pasirinkta neatsitiktinai ir yra man svarbi dėl ten jau įvykusių neeilinių koncertų“, pasakoja Vidas.

Vos 100 žiūrovų talpinančios erdvės įvairiuose Lietuvos miestuose yra būtent tos salės, kuriose lygiai prieš 10 metų prasidėjo tada niekam nežinomo atlikėjo muzikinė kelionė. O joje buvo visko – 100 koncertų turas, gausybė hitų, net 6 soliniai albumai bei krūva apdovanojimų. 

Atrodo jog „žmogumi orkestru“ tituluojamas Vidas tempo stabdyti nežada ir aplink save buria vis platesnį klausytojų ratą.

„Tie, kurie spės įsigyti bilietus į vos po 100 vietų talpinančiose salėse rengiamus koncertus, turės galimybę mane pamatyti iš labai arti. Akustiškai prie fortepijono sugrosiu didžiausius savo dešimtmečio hitus ir pabendrausiu su kiekvienu žiūrovu akis į akį. Tokius koncertus aš dievinu būtent dėl šios intymios, artimos aplinkos ir betarpiško bendravimo su publika“, – apie įpatingą turą sako atlikėjas. 

Dešimtmečio turas „Reivas akustiškai“  startuos jau kovo 17 dieną Vilniaus mokytojų namų „Baltojoje salėje“, o finišuos balandžio 22 dieną – Druskininkuose.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder