Po kūrybinės pertraukos grįžtantis Donatas Blanka pristato naują vaizdo klipą: meilė per atstumą man palaima

Nauja Donato Blankos daina „Dideliam kambary“ skatina į ilgesį pasižiūrėti iš kitos perspektyvos.

„Naujausias mano kūrinys - apie mylimosios laukimą. Bet apie saldų laukimą – apie tą jausmą, kai žinai, kad netrukus pasimatysite. Daina pozityvi ir šviesi. Ir būtent tokia, kokią norėčiau girdėti, kai jaučiuosi vienišas. Paklausykit ir iš karto palengvės. Jūsų kambarys per tris minutes prisipildys mylimosios ar mylimojo kvapu.” – sako Donatas Blanka.

Atlikėjas atvirauja, kad jam pačiam dažnai tenka laukti savo mylimosios: „Ji dirba kitame mieste, tad kartais tenka nesimatyti net po kelias savaites. Bet šiuo gyvenimo laikotarpiu mums tai netgi labai patinka. Galime kokybiškai leisti laiką ir kartu, ir atskirai. Žinoma, nekalbu apie tokius santykius, kai mylimojo nematai mėnesius. Tai jau gali būti ne taip smagu.“

„Kalbant apie kūrybinį procesą – šią dainą pradėjau kurti pandemijos metu. Bet niekaip negalėjau pabaigti, priedainis vis neskambėjo tinkamai. O viskas susidėliojo į vietas, man persikrausčius į naujus namus. Pirmajame aukšte esančioje plačioje erdvėje jaučiausi tiesiog nepakartojamai. Ir leisdamas savo pirmąjį vakarą ten, atradau tai, ko trūko dainai! Net susijuokiau pagalvojęs, kad priedainį saugojau būtent šiam momentui ”, - pasakoja Donatas.

Kartu su daina žinomas atlikėjas pristato ir vaizdo klipą. „Daina pati padiktavo vaizdo klipo lokaciją – reikėjo didelio kambario. Svarsčiau įvairius variantus, kol supratau, kad reikia filmuoti ne kur kitur, o dvare. Iš karto kilo mintis apie nuostabų Jakiškių dvarą, kuriame kažkada koncertavau. Tiek dvaras, tiek jo šeimininkė yra kažkas nežemiško, būtinai ten sugrįšiu dar ne kartą“, - kalba Donatas Blanka.

„Norėjom sukurti tarsi sapną. Tam pasiskolinome šiek tiek simbolikos iš „Alisos stebuklų šalyje”. Prie viso to labai norėjosi šokio. Niekad negalvojau, kad taip atsitiks, bet klipe aš šoku!“ – pasakoja atlikėjas ir priduria, kad rezultatas jį labai džiugina bei prižada žiūrovams, kad klipe jį pamatys tokį, kokio dar nėra matę.

Įvertinkite naują Donato Blankos dainą:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder