Po neplanuotos vestuvinės kelionės moteris pateikė skyrybų su vyru prašymą

Grįžusi namo naujoji žmona pareiškė, kad jos vyras labiau rūpinosi savo šeimos nariais nei ja. Kartu vyras pareiškė, kad jo žmona tiesiog iš to daro didelę problemą.

Moteris iš Bhopalo (Madhja Pradešo valstija, Indija), praėjus vos aštuoniems mėnesiams po vestuvių, pateikė skyrybų su vyru prašymą, nes vyras žadėjo jai medaus mėnesį Goa arba užsienyje, o vietoj to išvežė ją į vieną iš senovinių šalies miestų.

Prašymą dėl skyrybų moteris pateikė šeimos teismui, kuriame pora buvo konsultuojama. Sutuoktinių vardai ir pavardės nebuvo atskleisti.

Santuokos teismo patarėjas Shailas Awasthi vietos žiniasklaidai sakė, kad pora susituokė praėjusių metų gegužę ir abu dirba IT specialistais.

Savo skyrybų prašyme moteris nurodė, kad abu gerai uždirba, todėl kelionės į užsienį medaus mėnesiui jiems nėra didelė problema.

Nepaisant to, kad moteris neturėjo finansinių sunkumų, jos vyras atsisakė ją išsivežti į užsienį ir primygtinai reikalavo aplankyti vietą pačioje Indijoje.

Jis teigė, kad turi rūpintis savo tėvais, todėl pora sutiko medaus mėnesį praleisti Goa arba Pietų Indijoje. Tačiau vėliau jis, neinformavęs žmonos, užsakė bilietus į Ajodhją ir Varanasį.

Apie pasikeitusius planus vyras žmonai pranešė likus vos dienai iki kelionės, sakydamas, kad jie vyksta į senovinį miestą, nes jo motina norėjo ten apsilankyti prieš Ramo Mandiro šventyklos pašventinimo ceremoniją.

Moteris neprieštaravo kelionei ir sutiko. Tačiau grįžę jiedu smarkiai susipyko ir sausio 19 d. byla buvo perduota Bhopalo šeimos teismui.

Savo prašyme ji taip pat teigė, kad vyras labiau rūpinosi savo šeimos nariais nei ja. Tuo pat metu jos vyras teigė, kad žmona tiesiog iš šio reikalo daro didelę problemą.

Šiuo metu pora konsultuojama Bhopalo šeimos teisme.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder