Po žinios apie pašlijusius santykius su vaikais – erotiški Britney Spears šokiai: nusimetė drabužius

(1)

Dainininkė Britney Spears nepaliauja stebinti gerbėjų. 41-erių moteris socialinio tinklo paskyroje dalijasi nuotraukomis ar vaizdo įrašais, kuriuose ji demonstruoja įmantrius šokių judesius ar šiaip pozuoja prieš kamerą.

Tačiau šį kartą jos pasidalytas trumpas vaizdo įrašas sulaukė išskirtinio dėmesio. Ten 42 mln. sekėjų turinti moteris erotiškus šokiu judesius demonstravo nusimetusi drabužius.Digital Matter icon

Ji virto seksualia kauboje – prieš kamerą šoko vilkėdama raudoną maudymosi kostiumėlį, kaubojiškus batus ir skrybėlę. Dainininkė prieš kamerą demonstravo seksualius šokių judesius.


Tiesa, šiuo metu atlikėjos nebėra instagrame. Žinoma moteris nutarė paskyrą užsišaldyti.

Pikantišku vaizdo įrašu Britney Spears pasidalijo praėjus vos dienai po to, kai buvo pranešta apie tai, kad dainininkė daugiau negu metus nesimatė su dviem savo sūnumis Jaydenu ir Prestonu.

Naujo TMZ dokumentinio filmo prodiuserė Katie Hayes teigė, kad Britney Spears bendravimas su jųdviejų su buvusiu vyru Kevinu Federline'u sūnumis ėmė slopti praėjusią vasarą.

„Įtampa tapo tokia didelė, kad berniukai net nereagavo į jos tekstus“, – pasakojo ji.

Kitas šaltinis „Six Page“ teigė, kad paskutinis jų apsilankymas pas mamą buvo prieš jos vestuves su Samu Asghari, praėjusių metų birželį, tačiau nei vienas iš jų nedalyvavo vestuvių ceremonijoje ar šventėje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder